X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak pomóc branży budowlanej?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 19:12
Według raportu opracowanego przez Euler Hermes w pierwszych czterech miesiącach 2012 roku upadło 300 polskich firm, z czego większość stanowiły firmy budowlane.
Audio
Jak pomóc branży budowlanej?
Foto: GDDKiA

Raport wskazuje również na pewną z pozoru zaskakującą korelację; najwięcej upadłości zanotowano w tych regionach, gdzie jest najwięcej inwestycji.

O przyczynach tak złej kondycji branży budowlanej i sposobach na poprawę sytuacji w studiu Jedynki dyskutowali posłowie: Zbigniew Adamczyk (PiS) Józef Racki (PSL), Leszek Aleksandrzak (SLD), Andrzej Romanek (Solidarna Polska) i Witold Klepacz (Ruch Palikota). Z powodu wyjazdowego posiedzenie klubu parlamentarnego PO, zabrakło przedstawiciela tej partii.

Rozmawiała Zuzanna Dąbrowska.

Więcej w nagraniu audycji.

>>>Przeczytaj zapis całej Debaty

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

ACTA do śmietnika. Twórcy są pełni obaw

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2012 08:24
Z powodu nie wejścia w życie ACTA twórcy boją się, że nasz rząd wykorzysta ten fakt do wycofania się z deklaracji ochrony własności intelektualnej - informuje "Rzeczpospolita".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bilans Euro 2012

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2012 19:19
Optymiści mówią, że szklanka jest do połowy pełna. pesymiści, że do połowy pusta. jaki jest bilans Euro 2012? Podczas debaty w radiowej Jedynce politycy byli krańcowo różni w ocenach.
rozwiń zwiń