Leszcze, Krawczyk i Stachursky na żywo!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2012 07:47
Nieformalna stolica siarki - Tarnobrzeg po raz pierwszy w historii znalazła się wśród miejscowości-gospodarzy największej letniej trasy koncertowej w Polsce. Oglądaj transmisję z imprezy!
Koncert Lata z Radiem w Tomaszowie Mazowieckim
Koncert "Lata z Radiem" w Tomaszowie MazowieckimFoto: PR

Po gorącym przyjęciu w Ełku i Nidzicy, w najbliższy weekend "Lato z Radiem” zawita do Tarnobrzega i Jasła.

>>> OGLĄDAJ STREAMING NA ŻYWO <<<
W Tarnobrzegu koncerty odbędą się 14 lipca na półwyspie nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Zagrają: Leszcze, Krzysztof Krawczyk i - jako gwiazda wieczoru - Stachursky. Najmłodszych fanów radiowej Jedynki zabawi jak zwykle Centrum Uśmiechu. Koncerty poprowadzą ulubieńcy publiczności - Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Start o godz. 16.00, wstęp wolny. Bawimy się do późnego wieczora.
Jacek Stachursky już cieszy się na myśl o występach i wspomina. - W 1986 roku w audycji "Lato z Radiem" po raz pierwszy zaprezentowano moją pierwszą w życiu profesjonalnie zarejestrowaną piosenkę w Studiu Radia Katowice. Od tamtej pory los na stałe i - śmiało mogę powiedzieć, na dobre i złe - połączył moje losy artystyczne z tą kapitalną audycją. Teraz wspólnie razem ze słuchaczami możemy także spotkać się na dwóch koncertach (w niedzielę 15 lipca też w Jaśle - przyp. red.). Cały czas żyję tą chwilą i wiem, że to będą dwa wyjątkowe wieczory!!! Niech moc muzyki, polskiej muzyki, i radość tych chwil pozostanie z nami na zawsze!!! Do zobaczenia w Tarnobrzegu i Jaśle!
Koncerty "Lata z Radiem" to gwarancja świetnie spędzonego czasu - poza występami gwiazd na uczestników czekają atrakcje dla całej rodziny: konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy, a na koniec pokaz sztucznych ogni. "Lato z Radiem" ma także swoją strefę kibica, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli mogą m.in. spróbować swoich sił w strzelaniu goli do specjalnej bramki mierzącej siłę kopnięcia piłki. Natomiast wszystkich zafascynowanych magią radia Sława Bieńczycka zaprasza do studia plenerowego Jedynki, które będzie umiejscowione nad Jeziorem Tarnobrzeskim.
W tym roku "Lato z Radiem" ma także własną telewizję - koncerty są nadawane "na żywo" w internecie za pomocą aż 8 kamer. Wszystkich miłośników wakacyjnego tournée Jedynki zapraszamy na stronę www.latozradiem.pl oraz na facebookowy profil "Lata z Radiem".

Czytaj także

Sprawdź, czy "Lato z Radiem" zagra w Twoim mieście!

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2011 12:00
W każdą sobotę zagramy w innym mieście. W ten weekend pojawimy się w Wągrowcu.
rozwiń zwiń