Stachursky i polskie hity (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 15:31
Swoje największe hity podczas koncertu "Lata z Radiem w Tarnobrzegu zaprezentował - jak sam o sobie mówi - największy szansonista estradowy w Polsce, czyli Stachursky!
Jacek Stachursky
Jacek StachurskyFoto: M.Borawska/PR

Koncert odbył się na półwyspie nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Gwiazdą wieczoru był Stachursky. Wcześniej zagrali Leszcze i Krzysztof Krawczyk.

Publiczność dopisała, a zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. W roli prowadzących wystąpili niezawodni Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. W studio plenerowym na słuchaczy czekała Sława Bieńczycka. Wiele osób skorzystało z okazji by opowiedzieć o swoich wspomnieniach związanych z Programem Pierwszym oraz "Latem z Radiem" i pozdrowić najbliższych oraz przyjaciół.

Tarnobrzeg, założony w 1593 roku przez rodzinę Tarnowskich, był początkowo ośrodkiem handlu i rzemiosła. W latach świetności przemysłu siarkowego, nazywany stolicą polskiej siarki, dziś to jedno z głównych miast Podkarpacia.

Jezioro Tarnobrzeskie, nad którym odbył się koncert, powstało w miejscu dawnej kopalni siarki. To prawie 500 hektarów wody, 40 metrów głębokości i doskonałe warunki do żeglarstwa, windsurfingu i innych sportów wodnych. To unikatowe na skalę światową przedsięwzięcie zaczyna przynosić efekty. Jezioro gości uczestników dorocznych regat żeglarskich i zawodów windsurfingowych towarzyszących festiwalowi szantowemu. Warto podkreślić, że jezioro ma niezwykle czystą i przejrzystą wodę, sprzyjającą zarybianiu - dlatego jest także atrakcją także dla płetwonurków i wędkarzy. Jezioro Tarnobrzeskie to wielka szansa dla miasta. Może stać się nie tylko miejscem atrakcyjnego i ciekawego wypoczynku dla okolicznych mieszkańców, ale także centrum turystycznym regionu gdzie wolny czas spędzać będę turyści z całej Polski.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Reggae rozbujało Ełk (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2012 12:00
"Lato z Radiem" gościło na Mazurach 7 lipca. Zobacz występ Maleo Reggae Rockers!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert Ani Wyszkoni (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 08:00
"Lato z Radiem" zagrało 1 lipca w Wieluniu. Zobacz występ Ani Wyszkoni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Big beatowe szaleństwo w Radomiu (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 10:45
W ostatnią niedzielę czerwca "Lato z Radiem" gościło w Radomiu. Zobacz występ Ani Rusowicz!
rozwiń zwiń