Zabiła męża, bo nie okazywał uczuć

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2012 11:00
Ola Bieńkowska debiutuje płytą solową. Na temat pierwszego wideoklipu wybrała kontrowersyjną opowieść.
Kadr z teledysku Diggin
Kadr z teledysku Diggin'

Ola Bieńkowska zagrała dotąd m.in. koncerty z The Australian Pink Floyd Show i Brit Floyd – The Pink Floyd Tribute Show. Wystąpiła też na płytach artystów, takich jak: Hania Stach, Edyta Geppert, Ellie, Ewa Małas-Godlewska czy Seweryn Krajewski.

W zeszłym roku Ola rozpoczęła pracę nad materiałem na solową płytę. Zaprosiła do współpracy kompozytora i aranżera Krzysztofa Herdzina, instrumentalistów: Jacka Królika, Roberta Kubiszyna, Roberta Lutego i Marka Napiórkowskiego. 

W teledysku do utworu Diggin' zapowiadającego płytę, pt. "Résumé" Ola zagrała kobietę uwikłaną w związek z oziębłym emocjonalnie mężczyzną. Gdy desperackie próby wzbudzenia u niego jakichkolwiek uczuć nie odnoszą efektu, kobieta decyduje się na brutalne zakończenie związku... - "Najtrudniejsze było chyba nie okazywanie emocji. Takiej kobiety – zimnej i wyrachowanej jeszcze nigdy nie grałam. Myślę jednak, że wyszło całkiem przekonująco. Znajomi po obejrzeniu klipu żartują sobie, że będą teraz bardziej uważać na to, co mówią w mojej obecności" – śmieje się Ola. 

W roli obojętnego partnera Oli wystąpił Łukasz Garlicki. Klip, zrealizowany przez dom produkcyjny Papaya Films wyreżyserował Piotr Onopa. - Tytułowe kopanie postanowiliśmy potraktować do bólu dosłownie... Tak narodził się scenariusz, w którym postać grana przez Olę kopie grób dla swojego faceta – dodał reżyser. Zdjęcia autorstwa Arka Stani powstały we wnętrzach przedwojennej willi w Otwocku. 

ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak