Maryla Rodowicz dołącza do "Lata z Radiem"!

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2012 15:59
Niekwestionowana królowa polskiej piosenki - po raz pierwszy w tym roku - weźmie udział w koncertach naszej letniej trasy. W sobotę wystąpi w Kętach, a w niedzielę w Turku. Ponadto w ten weekend zagrają Ania Rusowicz oraz grupa Leszcze.

Kęty i Turek po raz pierwszy znalazły się na mapie największej trasy koncertowej w Polsce "Lata z Radiem", której organizatorem jest radiowa Jedynka.

W Kętach koncerty odbędą się na terenie rekreacyjnym przy ul. Sobieskiego, a w Turku na Stadionie Tysiąclecia przy ul. Sportowej. Start o godz. 16.00. Wstęp wolny.  Roman Czejarek i Bogdan Sawicki, jak zwykle żywiołowo, poprowadzą koncerty, porywając publiczność do wspólnej zabawy. Gramy do późnego wieczora!

Koncerty "Lata z Radiem" to gwarancja świetnie spędzonego czasu. Poza występami gwiazd na uczestników czekają atrakcje dla całej rodziny: konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy, a na koniec pokaz sztucznych ogni. "Lato z Radiem" ma także swoją strefę kibica, gdzie zarówno dzieci, jak też dorośli mogą m.in. spróbować swoich sił w strzelaniu goli do specjalnej bramki mierzącej siłę kopnięcia. Natomiast wszystkich zafascynowanych magią radia już od godz. 16.00 Sława Bieńczycka zaprasza do studia plenerowego Jedynki, które zawsze usytuowane jest w miejscu koncertu. Nie zabraknie również specjalnych atrakcji dla najmłodszych fanów "Lata z Radiem". To właśnie dla nich zagadkowe śledztwo przeprowadzą Detektyw Łodyga i Rybka Mini Mini.

W tym roku "Lato z Radiem" ma także własną telewizję. Koncerty są transmitowane w Internecie za pomocą aż 8 kamer. Wszystkich miłośników wakacyjnego tournée Jedynki zapraszamy na stronę www.latozradiem.pl oraz na facebookowy profil "Lata z Radiem".
Przygotowania do weekendowych koncertów można śledzić na bieżąco już od piątkowego "Popołudnia z Jedynką".

Czytaj także

Zobacz Raz Dwa Trzy z "Latem z Radiem" w Stegnie

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2013 13:55
Zespół istnieje od 22 lat, a od 17 w niezmienionym składzie nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą.
rozwiń zwiń