X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowe gwiazdy i lista przebojów

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2012 14:00
Oryginalny duet Krzysztof Materna i Grzegorz Markowski, a do tego znani z anteny ulubieńcy słuchaczy, czyli m.in. Maria Szabłowska, Zbigniew Krajewski, Paweł Sztompke i czy Roman Czejarek. A na dokładkę lista przebojów! Jesień w radiowej Jedynce będzie pełna atrakcji.
Krzysztof Materna
Krzysztof MaternaFoto: TVP/PAP /Ireneusz Sobieszczuk

22 września rusza jesienna ramówka Pierwszego Programu Polskiego Radia. W programie pojawią się trzy nowe propozycje: audycja "Po pierwsze ekonomia” poświęcona sprawom gospodarczym, a także dwie audycje rozrywkowe "Daję słowo” i "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki”.

"Po pierwsze ekonomia”, popularyzująca wiedzę o bliskich słuchaczom mechanizmach gospodarczych, nadawana będzie od poniedziałku do piątku po godz. 16.00 w paśmie "Popołudnie z Jedynką”. Z kolei "Daję słowo” to autorska audycja Krzysztofa Materny i Grzegorza Markowskiego, do słuchania której Jedynka zaprasza we wtorki po 21.00. Ostatnią z nowości są "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki” - w każdą sobotę po godz. 20.00 ulubione piosenki słuchaczy Pierwszego Programu Polskiego Radia zaprezentuje Zbigniew Krajewski. Na listę będzie można głosować sms-owo oraz na naszej stronie internetowej. Na stronie będziemy też prezentować zestawienia najpopularniejszych utworów.

Zapraszamy do słuchania "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki"

Niektóre audycje w jesiennej ramówce zmienią swoje dotychczasowe pory emisji. Magazyny publicystyczno-informacyjne: "Z Kraju i Ze Świata” - w dni powszednie, "Świat w Jedynce” w soboty oraz niedzielny "W Samo Południe” nadawane będą po godz. 12.00 (do tej pory po 13.00), a "Więcej Świata” - po 18.00 (do tej pory po 19.00).

W dni powszednie, zawsze po godzinie 15.00, na naszej antenie pojawią się audycje poświęcone popularyzacji poprawności językowej, po 13.00 serwisy kulturalne, a po 19.00 - naukowe. Wprowadzona została także stała pora dla "Debaty dnia” – od poniedziałku do piątku po godz. 17.00. Debata medyczna znalazła swoje miejsce w niedziele po godz. 16.00, a sobotnią debatę publicystyczną "Sterniczki” przesunięto na godz. 10.00 (dotychczas po 12.00).

Czytaj więcej o audycjach Jedynki

Miłośników jednego z najstarszych radiowych słuchowisk "Matysiakowie” Program Pierwszy zaprasza w soboty po godz. 13.00, natomiast w niedzielę o tej samej porze prezentowane będą kolejne odcinki "W Jezioranach”. Zmianie uległ też czas emisji słuchowisk Teatru Polskiego Radia, które w nowej ramówce pojawią się w soboty i niedziele po godz. 17.00. Reportaże w radiowej Jedynce nadawane będą codziennie, z wyjątkiem wtorków i sobót, po godz. 21.00.

Odwiedź stronę Matysiaków

Codziennie, od poniedziałku do piątku, w paśmie "Tak to bywało” (w godz. 3.00-5.00) będzie można posłuchać 15-minutowych audycji pt. "Słodkie Radio Retro”. Dodatkowo w piątki w tym samym paśmie prezentowane będą "Wspomnienia dźwiękiem pisane”.

W jesiennej ramówce w dni powszednie pojawią się stali prowadzący: "Sygnały Dnia” poprowadzą Daniel Wydrych i Krzysztof Grzesiowski, "Cztery Pory Roku”Roman Czejarek, "Muzyczną Jedynkę”, nadawaną o godz. 13.00, czyli godzinę wcześniej niż do tej pory – Zbigniew Zegler (poniedziałki), Maria Szabłowska (wtorki), Paweł Sztompke (środy), Zbigniew Krajewski (czwartki) i Iza Żukowska (piątki), "Popołudnie z Jedynką” - Mariusz Syta, a od godz. 19.00 gospodarzem "Wieczornych rozmaitości” będzie Wiesław Molak.

Tu znajdziesz więcej informacji o "Muzycznej Jedynce"

W ramach pasma „Wieczorne rozmaitości” znalazły się: "Jedynka Dzieciom”, nadawana zawsze po 19.00, "Kultura w Jedynce” – po 20.00, "Naukowy Zawrót Głowy” po 21.00 i po 23.00 oraz magazyn "Polska i Świat” emitowany po 22.00, a także "Kronika Sportowa” – zawsze po 22.30.

Serdecznie zapraszamy do słuchania radiowej Jedynki!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak