Brunetka, która oczarowała Marka Brzezińskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 18:29
Paryski korespondent Polskiego Radia wytypował swoje propozycje do zestawienia "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”. Tym razem postawił na Tal.
Audio
Fragment okładki płyty Tal
Fragment okładki płyty TalFoto: mat. prom.

Marek Brzeziński przyznaje, że nie przepada za rapem, nawet tym francuskim. - Chętnie słucham tradycyjnej piosenki francuskiej, jak ta o Paryżu i o świecie, gdzie jedni się budzą, a inni idą spać. To wielki przebój Jacquesa Dutronca - opowiada.

>> Tu sprawdzisz, jak zakończyło się pierwsze notowanie zestawienia "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki"

Korespondent Polskiego Radia zdecydował się tym razem zainteresować słuchaczy radiowej Jedynki młodą, urodzoną w Izraelu wokalistką Tal. Jej rodzice są muzykami, a po hebrajsku jej imię oznacza rosę o poranku. Wybrana piosenka to "Le sens de la vie” ("Sens życia"). W pierwszej audycji Marek Brzeziński wytypował "Call Me Maybe" w wykonaniu Carely Rae Jepsen. Na obie piosenki można już głosować.

>> Sprawdź pełne zestawienie utworów do głosowania

Przy okazji przypominamy, że w najbliższą sobotę, czyli 6 października, nie będzie audycji Zbigniewa Krajewskiego. Tego wieczoru nadamy specjalny koncert Łukasza Zagrobelnego, który w studiu Polskiego Radia wystąpił z orkiestrą symfoniczną. W związku ze zmianą głosowanie na aktualne notowanie "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki” potrwa dłużej, bo aż do 12 października. Zapraszamy!

''

Czytaj także

Ulubione piosenki Sienkiewicza na liście przebojów Jedynki!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 21:02
Lider zespołu Elektryczne Gitary i ceniony... neurolog specjalnie dla "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki” wytypował trzy, szczególne dla niego utwory.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oto pierwsza zwyciężczyni listy przebojów Jedynki!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 21:57
Maja Kleszcz okazał się bezkonkurencyjna. Podbiła serca słuchaczy Pierwszego Programu Polskiego Radia.
rozwiń zwiń