X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W filmach pokażą koszmar handlu ludźmi

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2012 14:50
Historie zaginionych, przełożone na język filmu i przedstawione w wielu produkcjach podczas Festiwalu o Handlu Ludźmi mają pokazać jak wielki jest to problem.
Audio
  • Z Joanną Garnier o festiwalu rozmawiała Joanna Sławińska
Logo Międzynarodowego Festiwalu o Handlu Ludźmi
Logo Międzynarodowego Festiwalu o Handlu Ludźmi

18 października już po raz szósty obchodzony będzie Europejski Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Z tej okazji w dniach 16-18 października w kinie MURANÓW odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmów o Handlu Ludźmi, wydarzenie, które w zamierzeniu łączy w sobie społeczne i edukacyjne wartości skupione wokół tematu walki z handlem ludźmi i artystyczną formę filmowego wyrazu.

- Chcieliśmy pokazać widzom czym jest handel ludźmi - podkreśla w rozmowie z Joanną Sławińską Joanna Garnier, szefowa Festiwalu o Handlu Ludźmi.

W ramach festiwalu zostaną pokazane 24 filmy dotyczące tematyki handlu ludźmi, odbędą się panele dyskusyjne oraz spotkania z twórcami. Udział, zarówno w pokazach filmowych, jak i w wydarzeniach towarzyszących festiwalowi jest bezpłatny.

Ambasadorami festiwalu są aktorzy Anna Cieślak i Lesław Żurek. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów o Handlu Ludźmi będzie można zobaczyć, które poruszają tematykę handlu ludźmi. Będą to zarówno filmy dokumentalne jak i fabularne, dotyczące m.in. handlu kobietami, pracy przymusowej, zmuszania do działalności przestępczej, handlu narządami pozyskiwanymi do przeszczepów czy handlu dziećmi.

W ramach festiwalu odbędzie się konkurs, do którego zakwalifikowano 18 filmów. Spośród nich zostanie wybrany ten, który najpełniej ukazuje zjawisko handlu ludźmi.

Filmy będą wyświetlane w warszawskim kinie Muranów. Udział w Festiwalu jest bezpłatny.

Głównym organizatorem festiwalu jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Fundacja La Strada jest partnerem, a Unia Europejska współfinansuje projekt.

Rozmawiała Joanna Sławińska.

ah

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Na własne oczy zobacz, jak wygląda handel ludźmi

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 17:26
- Pomysł jest z dawnych czasów, gdy dziennikarze pytali o historie ofiar handlu ludźmi - powiedziała w Jedynce Joanna Garnier z La Strady, zapraszając na wyjątkowy festiwal filmowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

I Ty możesz zostać sprzedany

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2012 22:00
- Problem handlu i niewolnictwa ludźmi nie jest tematem archaicznym, wręcz przeciwnie, rośnie w tempie zawrotnym, dotyczy nie tylko dziewczyn, ale i młodych chłopców – mówi aktorka Anna Cieślak, ambasadorka 18/18 Międzynarodowego Festiwalu Filmów o Handlu Ludźmi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Seksaferą z Olsztyna Fabicki pokazał siłę miłości

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2012 16:52
- Sprawa domniemanego molestowania seksualnego w ratuszu, widziana oczami męża ofiary, szalenie mnie zainteresowała – mówi o swoim najnowszym filmie "Miłość” Sławomir Fabicki.
rozwiń zwiń