X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Soyka, Muniek i inni w hołdzie dla Klenczona

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2012 09:42
Jeszcze w listopadzie do sklepów trafi płyta "Klenczon Legenda", na której znani polscy artyści zaśpiewają swoje wersje utworów wybitnego muzyka. Premiera albumu już dziś w "Muzycznej Jedynce"!
Audio
Krzysztof Klenczon
Krzysztof KlenczonFoto: materiały promocyjne

Krzysztof Klenczon to wielka legenda polskiego big-bitu i rocka przełomu lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Był wybitnym kompozytorem, wokalistą i gitarzystą, autorem wielu wielkich przebojów ("Kwiaty we włosach", "Biały krzyż", "10 w skali Beauforta", "Wróćmy nad jeziora", "Historia jednej znajomości").

Hołd temu wybitnemu twórcy postanowili oddać współcześni polscy artyści, m.in. Stanisław Soyka, Kasia Kowalska, Muniek Staszczyk i Robert Gawliński. O płycie "Klenczon Legenda" opowie u nas Alicja Klenczon. Spotkanie połączone będzie z premierą radiową piosenek, które znalazły się na albumie.

Radiowa Jedynka jest patronem płyty.

Naszym pierwszym gościem będzie natomiast Janusz Kasprowicz - muzyk "Projektu Volodia", który zaprosi na koncerty z piosenkami Włodzimierza Wysockiego.

Ponadto w audycji: konkurs dźwiękowy, muzyczne kalendarium i płyty dla słuchaczy.

Na "Muzyczną Jedynkę" od godziny 13.00 do 15.00 zaprasza Iza Żukowska.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak