Ryszard Rynkowski z młodymi, zdolnymi

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 09:09
Nowy, dwupłytowy album Ryszarda Rynkowskiego powstał m.in. przy współpracy z wyjątkowym chórem. O szczegółach już dziś artysta opowie w "Muzycznej Jedynce”.
Audio
Ryszard Rynkowski
Ryszard RynkowskiFoto: materiały promocyjne

W Pierwszym Programie Polskiego Radia Ryszard Rynkowski będzie mówił o albumie "Razem” . Pretekstem do rozmowy będzie też nasza Piosenka Dnia Jedynki "Nie mówimy, że to miłość”.

>> WIęcej informacji o nowej piosence Ryszarda Rynkowskiego
"Razem” to dwupłytowy album nagrany z udziałem chóru z programu TVP2 "Bitwa na Głosy”. Pierwsza płyta zawiera covery znanych przebojów. Druga, nagrana z udziałem orkiestr „Sinfonia Baltica” i kameralnej z Elbląga, zawiera wersje symfoniczne wybranych utworów Ryszarda Rynkowskiego.

 

Gościem Muzycznej Jedynki będzie też dyrektor Domu Kultury z warszawskiego Mokotowa Katarzyna Hagmajer. Pretekstem do rozmowy jest jubileusz 40 lat działalności Centrum Łowicka.

Na "Muzyczną Jedynkę” w środę od godz. 13 do godz. 15 zaprasza Paweł Sztompke.

Rozmowy z ciekawymi twórcami znajdziesz na stronie "Muzycznej Jedynki"

/

Czytaj także

Jacek Cygan: postać na scenie jest ważniejsza od tych paru linijek tekstu

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 17:00
Bohater "Niedzieli z Jedynką" opowiada o studiach cybernetycznych, "wymyślaniu" Ryszarda Rynkowskiego oraz swoich planach dramaturgicznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ryszard Rynkowski "Nie mówimy, że to miłość"

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2012 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.12, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń