Licytujcie! Zróbcie prezent sobie i innym

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 18:00
Już w czwartek (6 grudnia) na antenie Jedynki odbędzie się doroczna aukcja "Choinki Jedynki".
Audio
  • Posłuchaj i dowiedz się więcej o akcji "Choinki Jedynki"
Obrazek zatytułowany Świętujemy razem, autorstwa Oli Siuty, lat 11. To tylko jeden z obrazków, które możesz zlicytować w czwartek, 6 grudnia 2012 r.
Obrazek zatytułowany "Świętujemy razem", autorstwa Oli Siuty, lat 11. To tylko jeden z obrazków, które możesz zlicytować w czwartek, 6 grudnia 2012 r.

- To wielka licytacja prac nadesłanych na konkurs i wybranych przez naszych jurorów, a także prac nadesłanych przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko” - mówi Agnieszka Kunikowska, koordynator akcji "Choinki Jedynki”.

- Nie żałujmy pieniędzy. To obrazki zrobione przez dzieci dla dzieci, a my dorośli możemy je docenić. Kupmy jeden. Zróbmy prezent sobie i innym: piękną pracę wykonaną dziecięcymi rękami i sercem – apelowała Maria Sadowska, piosenkarka, producentka i mama ośmiomiesięcznej Lilianki. - Prace są śliczne. Każda złotówka się przyda. Licytujmy i kupujmy wybrane dzieła młodych twórców. Dadzą szczęście nam i podopiecznym Fundacji Anny Dymnej - dodała.

Zapraszamy do udziału w licytacji również firmy. Taki dziecięcy obrazek będzie piękną ozdobą każdego wnętrza.

Aukcja "Choinki Jedynki" odbędzie się na antenie Radiowej Jedynki w czwartek 6 grudnia 2012 roku w godzinach od 8.00 do 19.30, przy czym licytować będzie można do około godz.19.28. Kwota wywoławcza wynosi 100 zł.

>>>Zobacz prace, które będzie można zlicytować

Prace nagrodzone:

Prace wykonane przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko" specjalnie na aukcję w radiowej Jedynce:

Czytaj także

"Choinki Jedynki" to podwójna radość!

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 08:15
- Młodzi artyści po pierwsze cieszą się, bo mogą zaprezentować swój talent. Po drugie cieszą się z tego, że mogą dać radość komuś innemu. W tym przypadku podopiecznym Fundacji Anny Dymnej - podkreśliła Agnieszka Kunikowska, zajmująca się akcją "Choinki Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielki finał "Choinek Jedynki" już w czwartek

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2012 19:30
- Te prace naprawdę chwytają za serca, więc my chwyćmy za portfele – apelowała w radiowej Jedynce Grażyna Łobaszewska, która wspiera akcję charytatywną Polskiego Radia.
rozwiń zwiń