X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Licytujcie! Zróbcie prezent sobie i innym

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 18:00
Już w czwartek (6 grudnia) na antenie Jedynki odbędzie się doroczna aukcja "Choinki Jedynki".
Audio
  • Posłuchaj i dowiedz się więcej o akcji "Choinki Jedynki"
Obrazek zatytułowany Świętujemy razem, autorstwa Oli Siuty, lat 11. To tylko jeden z obrazków, które możesz zlicytować w czwartek, 6 grudnia 2012 r.
Obrazek zatytułowany "Świętujemy razem", autorstwa Oli Siuty, lat 11. To tylko jeden z obrazków, które możesz zlicytować w czwartek, 6 grudnia 2012 r.

- To wielka licytacja prac nadesłanych na konkurs i wybranych przez naszych jurorów, a także prac nadesłanych przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko” - mówi Agnieszka Kunikowska, koordynator akcji "Choinki Jedynki”.

- Nie żałujmy pieniędzy. To obrazki zrobione przez dzieci dla dzieci, a my dorośli możemy je docenić. Kupmy jeden. Zróbmy prezent sobie i innym: piękną pracę wykonaną dziecięcymi rękami i sercem – apelowała Maria Sadowska, piosenkarka, producentka i mama ośmiomiesięcznej Lilianki. - Prace są śliczne. Każda złotówka się przyda. Licytujmy i kupujmy wybrane dzieła młodych twórców. Dadzą szczęście nam i podopiecznym Fundacji Anny Dymnej - dodała.

Zapraszamy do udziału w licytacji również firmy. Taki dziecięcy obrazek będzie piękną ozdobą każdego wnętrza.

Aukcja "Choinki Jedynki" odbędzie się na antenie Radiowej Jedynki w czwartek 6 grudnia 2012 roku w godzinach od 8.00 do 19.30, przy czym licytować będzie można do około godz.19.28. Kwota wywoławcza wynosi 100 zł.

>>>Zobacz prace, które będzie można zlicytować

Prace nagrodzone:

Prace wykonane przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko" specjalnie na aukcję w radiowej Jedynce:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Choinki Jedynki" to podwójna radość!

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 08:15
- Młodzi artyści po pierwsze cieszą się, bo mogą zaprezentować swój talent. Po drugie cieszą się z tego, że mogą dać radość komuś innemu. W tym przypadku podopiecznym Fundacji Anny Dymnej - podkreśliła Agnieszka Kunikowska, zajmująca się akcją "Choinki Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielki finał "Choinek Jedynki" już w czwartek

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2012 19:30
- Te prace naprawdę chwytają za serca, więc my chwyćmy za portfele – apelowała w radiowej Jedynce Grażyna Łobaszewska, która wspiera akcję charytatywną Polskiego Radia.
rozwiń zwiń