X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dziennikarz radiowej Jedynki nagrodzony

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012 11:36
Dziennikarz Redakcji Wiedzy i Edukacji redaktor Krzysztof Michalski jest jednym z laureatów tegorocznej VIII edycji konkursu "Popularyzator Nauki".
Krzysztof Michalski
Krzysztof MichalskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Konkurs "Popularyzator Nauki" organizuje Serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej przy współpracy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

"Celem konkursu jest uhonorowanie najlepszych popularyzatorów nauki w dwóch kategoriach: naukowiec lub instytucja naukowa oraz dziennikarz, redakcja lub instytucja nienaukowa. Wyróżnione są także najlepsze prezentacje popularnonaukowe. W konkursie nagradzani są uczeni, ludzie mediów, społecznicy oraz instytucje, wykazujący pasję dzielenia się wiedzą i odsłaniania tajemnic współczesnej nauki w sposób przystępny dla każdego. Wielu z nich aktywnie uczestniczy w coraz liczniejszych festiwalach i piknikach nauki”.

>>> Posłuchaj audycji Krzysztofa Michalskiego

To drugi taki tytuł "Popularyzatora Nauki" dla dziennikarza popularnonaukowego z radiowej Jedynki. W 2009 roku otrzymała go Dorota Truszczak.
Wśród dotychczasowych laureatów konkursu są m.in.: współtwórczyni Warszawskiego Festiwalu Nauki prof. Magdalena Fikus, Centrum Nauki Kopernik, archeolog prof. Andrzej Kokowski, fizyk prof. Łukasz Turski, astronom dr Stanisław Bajtlik, autor telewizyjnych programów popularnonaukowych red. Wiktor Niedzicki, dział naukowy "Gazety Wyborczej".

Gratulujemy!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polscy naukowcy zmieniają świat

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2012 09:30
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej po raz dwudziesty pierwszy przyznała Nagrody Fundacji, które cieszą się opinią najważniejszego wyróżnienia naukowego w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bezpieczeństwo Euro 2012 zapewniał laser

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 11:23
W "Wieczorze odkrywców" o optoelektronicznych polskich wynalazkach, których sercem są lasery, a wykorzystywanych do wykrywania zagrożeń biologicznych i chemicznych.
rozwiń zwiń