X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rekordowa licytacja Choinek Jedynki. Dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012 19:30
Od rana można było licytować prace nadesłane przez dzieci ze szkół podstawowych i młodzież z gimnazjów na konkurs w ramach akcji "Choinki Jedynki". Dzięki ogromnemu zainteresowaniu udało zebrać się rekordową kwotę ponad 36 tysięcy złotych!
Audio
Kulig autorstwa Adrianny Sawickiej
"Kulig" autorstwa Adrianny SawickiejFoto: PR

Słuchacze Jedynki spisali się na medal. Chęć pomocy potrzebującym była tak wielka, że zgłoszenia na licytację nadchodziły nawet z zagranicy. - Mnóstwo ludzi z Norwegii zgłosiło swój akces i zaoferowało pieniądze na obrazki. Mamy także jedną osobę z Włoch - mówiła w "Popołudniu z Jedynką" Agnieszka Kunikowska.

>>> Wszystkie licytowane prace znajdziesz tutaj

Uczestnicy licytacji byli bardzo hojni. Rekordzista, pan Krzysztof za rysunek Adrianny Sawickiej pt. "Kulig" zapłacił 4 500 złotych. W nagrodę otrzymał wiosło od mistrzyni świata w wioślarstwie, Julii Michalskiej. Jedenaście innych prac sprzedanych zostało za tysiąc lub ponad tysiąc złotych. Łącznie, dzięki wspaniałym słuchaczom Jedynki, udało się zebrać 36 160 złotych! To nowy rekord akcji.

- Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy, przede wszystkim licytującym, ale też całej radiowej ekipie, z panią Małgorzatą Kownacką na czele - mówił na zakończenie finału licytacji Kamil Dąbrowa, dyrektor radiowej Jedynki.

>>> Dowiedz się więcej o akcji "Choinki Jedynki"

W tym roku na konkurs nadeszło 3,5 tysiąca prac. Jury wybrało 20, a suma zebrana z ich sprzedaży zostanie przekazana do Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko”. Pozostałe prace nie zmarnują się. Będą przekazane do domów seniora i do szpitali, żeby cieszyły tam oko.

Akcja i aukcja charytatywna "Choinki Jedynki" została zorganizowana przez Pierwszy Program Polskiego Radia już po raz 11.

Agnieszka
Agnieszka Kunikowska (od lewej), Roman Czejarek, Małgorzata Kownacka i Kamil Dąbrowa podczas finału licytacji/fot. J.Konecki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Licytujcie! Zróbcie prezent sobie i innym

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 18:00
Już w czwartek (6 grudnia) na antenie Jedynki odbędzie się doroczna aukcja "Choinki Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2012. Licytacja trwa!

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2012 14:16
Po raz 11 Pierwszy Program Polskiego Radia zorganizował akcję i aukcję charytatywną "Choinki Jedynki". Uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjum przysłali nadzwyczajne prace plastyczne pod hasłem "Magia świąt". 20 obrazków jurorzy wybrali na licytację, która odbywa się na antenie Radiowej Jedynki w czwartek 6 grudnia od 8.00 do 19.30.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trwa wielka licytacja!

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2012 19:00
W "Czterech porach roku" będziemy na bieżąco śledzić przebieg licytacji prac nadesłanych na konkurs "Choinki Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamil Bednarek o "Choinkach Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2012 18:53
Trwa wielkie odliczanie. Już w czwartek 6 grudnia od 8 do 19:30 wielka licytacja wspaniałych prac, które zostały nagrodzone w konkursie "Choinki Jedynki".
rozwiń zwiń