X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

EWUŚ wystartuje z nowym rokiem

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2012 19:48
Bać się czy nie? Od 1go stycznia ma być szybciej, sprawniej i wygodniej - dla lekarzy i pacjentów. Zgłaszając się po lekarska poradę nie będziemy musieli mieć już zaświadczenia o ubezpieczeniu.
EWUŚ wystartuje z nowym rokiem
Foto: nfz.gov.pl

EWUŚ to Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców. Minister administracji i cyfryzacji oraz prezes Narodowego Fundusz Zdrowia sa pewni, że system zadziała. Jednak jego start budzi wiele obaw, przede wszystkim czy na pewno wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Sprawdzała to Ewa Kwaśnik. Obecnie około 72 proc. placówek medycznych w kraju, ma uprawnienia do sprawdzenia pacjentów w systemie eWUŚ.

O godz. 7:15 gościem "Sygnałów dnia" będzie Agnieszka Pachciarz- prezes NFZ.

O godz: 8:15 o stan stosunków polsko-rosyjskich zapytamy dr Ryszarda Żółtanieckiego.

Co jeszcze w "Sygnałach dnia":

Szał zakupów trwa. Kupujemy prezenty, produkty na wieczerzę wigilijną czy wyjazdy na narty. Czasami tylko zapominamy, że nie każdy jest św. Mikołajem. Specjaliści od marketingu dwoją się i troją, żeby sprzedać jak najwięcej. Utargi w sklepach tuż przed świętami rosną, a w naszych portfelach coraz mniej. Jak nie dać się złapać w pułapki czyhające w galeriach handlowych, sprawdzał Krzysztof Horwat. Warto też dodać, że zaraz po świętach kurtki, czapki i buty, jak co roku, będą o wiele tańsze niż dzisiaj.

Porozmawiamy z arcybiskupem Alfonsem  Nossolem, a to dlatego, że ukazała się książka "Arcybiskup Nossol. Radość jednania". Jest to opowieść emerytowanego biskupa opolskiego o kulisach polsko-niemieckiego pojednania. O roli biskupa w budowaniu mostów mówią w książce miedzy innymi: premier Tadeusz Mazowiecki, kanclerz Helmut Kohl, reżyser Kazimierz Kutz i znani opolanie.
Co dalej z PLL LOT? We wtorek sytuacją finansową naszego narodowego przewoźnika zajmie się rząd. Tydzień temu LOT zwrócił się do rządu o pomoc finansową - pierwsza transza tej pomocy ma wynieść 400 mln. zł. - w sumie ma to być nawet ponad miliard zł. Ale konieczna jest też jak najszybsza restrukturyzacja. Na razie stanowisko stracił Prezes tej firmy. 

Do słuchania wtorkowych "Sygnałów dnia" od 6 do 9 zapraszają Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wykształcona pielęgniarka to lepsza pielęgniarka

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2012 10:30
- Przy okazji oceny systemu kształcenia w Polsce przez ekspertów okazało się, że obowiązujący system kształcenia pielęgniarek w Polsce nie pełnia wymogów kształcenia Unijnego – tłumaczy Beata Cholewka, dyrektor Departamentu Pielęgniarek i Położnych w Ministerstwie Zdrowia, kierownik projektu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

NFZ na koniec roku zabraknie 1,7 mld zł?

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2012 06:54
Z powodu spowolnienia gospodarki do jego kasy wpływa coraz mniej pieniędzy - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".
rozwiń zwiń