X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wspominamy wyjątkową aktorkę

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 07:00
W "Sobocie z radiową Jedynką” porozmawiamy z autorem książki poświęconej Gabrieli Kownackiej.
Gabriela Kownacka
Gabriela KownackaFoto: Grażyna Gudejko/Wikipedia/CC

Gościem Pierwszego Programu Polskiego Radia będzie Roman Dziewoński. Opowie o książce "Gabi. Gabriela Kownacka”, zbierającej wspomnienia bliskich, przyjaciół i osób, które pracowały ze zmarłą w 2010 roku aktorką.
Z racji zbliżających się świąt będziemy rozmawiać też o przygotowaniach do tego wyjątkowego czasu. Jak najbardziej lubi spędzać Boże Narodzenie, opowie nam kompozytor Zbigniew Preisner. Gościem radiowej Jedynki będzie też aktor Szymon Bobrowski. A pozostając w tematyce scenicznej i artystycznej sprawdzimy, jak wygląda Wigilia w Domu Aktora w Skolimowie.
Natomiast po godzinie 17.00 zaprosimy na słuchowisko "Uczta grudniowa” w reżyserii Jacka Raginisa, opowiadające o polskich wieszczach. Wystąpią m.in. Krzysztof Gosztyła jako Adam Mickiewicz i Grzegorz Kwiecień jako Juliusz Słowacki.
Na drugą część "Soboty z radiową Jedynką” - od godziny 14.00 do 20.00 zaprasza Paweł Sztompke.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zbigniew Preisner tryumfuje w Cannes

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2011 10:00
Jednym z twórców muzyki do "Drzewa życia" Terrence'a Malicka - laureata tegorocznej Złotej Palmy - jest Zbigniew Presiner. Z wybitnym kompozytorem rozmawiał w "Muzycznej Jedynce" Paweł Sztompke.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielkie serce... lecz za słabe do baletu

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 16:31
- Jej role filmowe i telewizyjne owocowały ogromną popularnością. Wykorzystywała ją, pomagając domom dziecka, rodzinom zastępczym, angażując się w różne akcje, choćby "Stop przemocy w szkole" - wspomina Gabrielę Kownacką Roman Dziewoński.
rozwiń zwiń