X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Laserowa broń policji

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 19:44
Do wielu komend policji trafiły amerykańskie radary najnowszej generacji. My ich działanie sprawdziliśmy razem z policjantami z leszczyńskiej drogówki. I w "Sygnałach dnia" przekażemy nasze wrażenia.
Laserowy radar
Laserowy radarFoto: Sierż. szt. Dawid Marciniak (Polcja Leszno)

Uczniowie z kilku województw rozpoczęli ferie, dlatego chcemy teraz ostrzec kierowców wybierających się na zimowy wypoczynek.  Np. w Wielkopolsce już wszystkie komendy powiatowe moją już takie radary. Ci, którzy widzieli je już w działaniu, przyznają, że może to być skuteczny bat na zmotoryzowanych mających "cięższą nogę".
W tym tygodniu  minister spraw wewnętrznych Jacek Cichocki, prezentując projekt Narodowego Programu Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, podkreślał, że nadmierna prędkość jest przyczyną 43 proc. wypadków drogowych. Program przewiduje także ustawienie kolejnych 160 fotoradarów oraz odbieranie prawa jazdy za podwójne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

O godz. 8:15 gościem "Sygnałów dnia" będzie nadinspektor Tomasz Połeć - Główny Inspektor Transportu Drogowego.

Będzie też podsumowanie niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a zrobi to sam szef orkiestry Jerzy Owsiak.

O godz. 7:15 porozmawiamy z ministerm rolnictwa Stanisławem Kalembą.

Do słuchania poniedziałkowych "Sygnałów dnia" zapraszają po godz. 6 Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak