X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pikantne przyprawy w kuchni

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2013 19:06
O pikantnej kuchni i wykorzystywaniu w niej takich dodatków i przypraw i dodatków jak tabasco, chilli, pieprz kajeński i inne opowie w "Czterech porach roku" Aneta Kręglicka.
Pikantne przyprawy w kuchni
Foto: Glow Images/East News

W audycji również o zmianach zasad egzaminów na prawo jazdy, które wchodzą w życie 19 stycznia. Zapozna z nimi słuchaczy Andrzej Szklarski, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie.

Poznamy też ludzi, którzy w pewnym momencie swojego życia postanawiają diametralnie je zmienić. Do naszego studia przyjdzie Beata Kołodziejczyk, niegdyś nauczycielka (polonistka), która zdecydowała porzucić swój dotychczasowy zawód i zostać …położną (skończyła studia pielęgniarskie) oraz Beata Rycembel, psycholog, coach, trenerka rozwoju osobowości.

Do słuchania środowych "Czterech pór roku" po godz. 9 zaprasza Karolina Rożej.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak