Dominika Zioło "Nie To"

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Dominika Zioło z zespołem
Dominika Zioło z zespołemFoto: materiały promocyjne

Debiut płytowy Dominiki Zioło o nieprzypadkowym tytule "Między nami" to muzyczna opowieść o relacjach najbliższych sobie osób. Przewrotne, ale i poruszające teksty, akustyczne brzmienia, latynoskie rytmy, nastrojowe melodie w połączeniu ze zmysłowym głosem wokalistki zabiorą słuchacza w niezapomnianą podróż po zakamarkach kobiecej duszy.

Płyta, w której nagraniach wziął udział ponad 10 osobowy zespół muzyków, jest owocem współpracy  z Dominikiem Rosłonem, odpowiedzialnym za warstwę muzyczną, oraz  Wojciechem Byrskim, autorem tekstów.

Sama wokalistka jest również autorką słów do dwóch piosenek, jak i współkompozytorką części utworów znajdujących się na płycie.

Warto również zwrócić uwagę na nazwiska Bogdana Olewicza oraz Bernarda Maseli, którzy mieli wpływ na powstanie krążka.

Dominikę Zioło, która kształciła swój warsztat na Akademii Muzycznej w Katowicach (studentka Wydziału Wokalno– Aktorskiego w latach 2000-2004), można było usłyszeć podczas koncertów i festiwali, m.in.: Vena Music Festival, United Europe Jazz Festival. Wraz z zespołem brała również udział w nagraniu Koncertu LIVE na antenie Radia Gdańsk, Radia Dla Ciebie, Radia Łódź.

Lista utworów na płycie "Między nami":

Intro

Czekam

Nie to

Bardziej niż trochę

Tyle miejsc

Nasza miłość

Up!

Rzeczy rzeczywistość

Co zsyła chwila

Pytam Cię

Bieguny