Sentyment? Owszem, ale do Whitesnake

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2013 22:01
Piosenka "Here I Go Again” brytyjskiego zespołu rockowego znalazła się na pierwszym miejscu 19. notowania listy “Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”.
Kadr z teledysku Here I Go Again
Kadr z teledysku "Here I Go Again" Foto: youtube.com/emimusic

Utwór do zestawienia zaproponował Jacek Stachursky. Przebój drugiej połowy lat 80. zdetronizował piosenkę, będącą także sentymentalnym wspomnieniem minionego wieku, czyli  “Stumblin’ In” w wykonaniu duetu Suzi Quatro & Chris Norman. Piosenka nagrana w 1979 roku spadła poza pierwszą trójkę notowania "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki".

A wszystko przez dwa, polskie przeboje. Na miejscu drugim uplasował się bowiem Grzegorz Turnau i jego "Cichosza”. Wokalista, pianista i kompozytor po raz pierwszy trafił do czołówki notowania naszej listy. Utwór jest propozycją Andrzeja Dąbrowskiego.

>>> Zagłosuj na piosenki do listy Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki

Na ostatnim miejscu podium dzielnie trzyma się "Sentymentu mgła” Edyty Geppert. Po kilku tygodniach na prowadzeniu utwór łatwo nie oddaje pola w czołówce. Jak będzie w kolejnym notowaniu? Na "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" zapraszamy już w kolejna sobotę po godz. 20.00.

''

Czytaj także

Przebój lat 80-tych wdrapał się na szczyt

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2013 22:32
Znów zmiana na czele notowania Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki. W tym tygodniu listę zdominowała piosenka "Stumblin’ In" Suzi Quatro & Chris Norman.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krystyna Prońko zamiast Facebooka woli "face to face"

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2013 14:47
Przebój Joe Cockera "With A Little Help From My Friends" to piosenka szczególna dla wokalistki. - Przed laty słuchałam jej z pewnym młodzieńcem. "Face to face" – zdradziła Krystyna Prońko w audycji “Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki”.
rozwiń zwiń