Freddie Mercury zatrząsł listą. Queen na szczycie

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2013 21:59
Utwór "Crazy Little Thing Called Love” grupy Queen niespodziewanie wdarł się na szczyt zestawienia listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”.

A co stało się ubiegłotygodniową triumfatorką Edytą Geppert? Jej powrót na szczyt okazał się tylko chwilowy, bo w najnowszym notowaniu piosenka "Sentymentu mgła” znalazła się aż na 5 miejscu, pierwszego ustępując legendarnej grupie, na czele z charyzmatycznym Freddiem Mercurym.

Tu sprawdzisz pełne zestawienie "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" >>>

Na drugim miejscu podium The Kroke Band & Nigel Kennedy. Do ścisłej czołówki wróciła ich piosenka "Ajde Jano”. Natomiast na miejscu trzecim, po raz pierwszy na muzycznym podium "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki” grupa Breakout z piosenką "Kiedy byłem małym chłopcem”.

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1.polskieradio.pl. Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71151, poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

Na audycję "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" - w każdą sobotę po godz. 20.00 - zaprasza Zbigniew Krajewski. (ei)

''

Czytaj także

Wojciech Gąssowski i niesamowity gaz Presleya

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2013 14:59
- Kocham Elvisa Presleya od dzieciństwa i podziwiam, jak przy tak małym zespole, nagrywał piosenki z taką niesamowitą energią i z gazem, jak jego wielki przebój "Tutti fruti” – mówił gość audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki” Wojciech Gąssowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Rubik nie potrafi mówić o muzyce

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2013 21:52
Słynny kompozytor wyznał, że nie lubi mówić o muzyce. I nawet nie potrafi. - Jako kompozytor mam tę przewagę, że mogę powiedzieć o wiele więcej nutami, tworząc niż wypowiadając słowa - mówi w "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny przyznaje, jaki wokalista całkowicie go pokonał

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2013 16:36
Gość audycji "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" zaśpiewał na antenie fragment ballady Bryana Adamsa. Opowiedział też o pewnym muzyku, którego szczególnie ceni między innymi dlatego, że jego utworu nie był w stanie się nauczyć.
rozwiń zwiń