X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trzy lata po Smoleńsku – debata w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2013 09:00
Chociaż od katastrofy smoleńskiej minęły już trzy lata, nie milkną dyskusje i nie gasną emocje wokół niej. Jacy jesteśmy, po tym czasie? Dlaczego mamy poczucie nie tylko narodowej tragedii, ale także narodowej klęski i braku porozumienia? Na te pytania spróbują odpowiedzieć goście Jedynki.
Audio
Na zdjęciu archiwalnym z 16 kwietnia 2010 roku: znicze przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. 10 kwietnia 2013 roku przypada 3. rocznica katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. W katastrofie zginął prezydent Lech Kaczyński, jego żona Maria i 94 inne osoby, w tym wielu wysokich urzędników państwowych i dowódców wojskowych.
Na zdjęciu archiwalnym z 16 kwietnia 2010 roku: znicze przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. 10 kwietnia 2013 roku przypada 3. rocznica katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. W katastrofie zginął prezydent Lech Kaczyński, jego żona Maria i 94 inne osoby, w tym wielu wysokich urzędników państwowych i dowódców wojskowych. Foto: PAP/Leszek Szymański

Nasze studio odwiedzą: socjolog Barbara Fedyszak-Radziejowska, prezes Polskiej Akademii Nauk Michał Kleiber, socjolog Andrzej Szpociński, historyk Henryk Samsonowicz, prawnik Jerzy Stępień i socjolog Jan Garlicki. Porozmawiamy o katastrofie, a raczej o jej społecznych i mentalnych konsekwencjach dla Polaków. Dlatego rozmowa będzie się koncentrować wokół kilku pytań: czy i czego nauczyła nas smoleńska tragedia, jaką prawdę o Polakach ujawniła, czy to, czego się dowiedzieliśmy o sobie, wiedzieliśmy już wcześniej czy też było to coś nowego? 

Katastrofa w Smoleńsku - słuchaj i czytaj więcej >>>

Debatę poprzedziła emisja krótkich materiałów, w których nasi goście, a także inni eksperci, spróbowali krótko odpowiedzieć na postawione pytania.
Początek debaty we wtorek, 9 kwietnia, po godzinie 17. Audycji można słuchać tradycyjnie, a także na naszej stronie internetowej. Część emitowana na antenie zakończy się przed godz. 18., natomiast dalszej dyskusji będzie można (nadal na żywo) słuchać w Internecie.

Jacy jesteśmy - trzy lata po Smoleńsku

Debatę prowadzi Zuzanna Dąbrowska. Zapraszamy do słuchania.

Czytaj także

Kopacz: premier przeżywa głęboko rocznicę katastrofy w Smoleńsku

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2013 12:41
W katastrofie zginęło wielu osobistych przyjaciół premiera – powiedziała marszałek Sejmu Ewa Kopacz, pytana o zarzuty opozycji w związku z podróżą premiera do Nigerii 10 kwietnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rychard: Smoleńsk nigdy nie zniknie z polityki

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2013 16:24
- Nie wierzę w to, żeby katastrofa smoleńska całkowicie mogła zniknąć z polskiej przestrzenie publicznej - mówił w Jedynce socjolog prof. Andrzej Rychard.
rozwiń zwiń