X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piknik Naukowy 2013 z radiową Jedynką

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 10:00
Wszystkich, którzy zjawią się w Warszawie na 17. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik zapraszamy do odwiedzenia namiotu radiowej Jedynki. Przez cały dzień będziemy także relacjonować piknikowe wydarzenia na naszej antenie.
Audio
  • Radiowa Jedynka od kuchni - zapraszamy na 17. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
Karolina Rożej i Roman Czejarek
Karolina Rożej i Roman CzejarekFoto: Polskie Radio

Tematem przewodnim 17. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik jest "Życie". Z tym słowem związany jest konkurs, który w dniach od 10 do 14 czerwca odbywa się na antenie radiowej Jedynki. Zwycięzcę konkursu "Dźwięki życia" poznamy w sobotę, 15 czerwca, podczas Pikniku oraz na antenie Jedynki w audycji "Sobota z Jedynką".

17. Piknik Naukowy na antenie Polskiego Radia >>>

W tygodniu poprzedzającym imprezę, w studiu gościmy przedstawicieli organizacji i placówek naukowych, które na 17. Piknik Naukowy przygotowały specjalne pokazy i wystawy. Na spotkania z nimi zapraszamy codziennie w "Czterech Porach Roku" (audycja w godz. 9.00 - 13.00) oraz "Naukowym zawrocie głowy" (audycja w pn. i czw. o godz. 23.10 oraz we śr. i pt. o godz. 21.30)

A już w sobotę 15 czerwca, wydarzenia 17. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik relacjonować będziemy ze Stadionu Narodowego.

Zapraszamy do słuchania:

- rozmowy z organizatorami Pikniku w "Sygnałach dnia" (audycja w godz. 6.00 – 9.00)

- "Soboty z Jedynką" (audycja w godz. 9.00 – 20.00), w trakcie której nasze plenerowe studio odwiedzą goście, Dorota Truszczak poprowadzi specjalne wydanie konkursu popularnonaukowego WIST (o godz. 15.30), a dla najmłodszych słuchaczy ekipa "Jedynki Dzieciom" (audycja o godz. 19.25) przygotowała moc atrakcji.

- "Naukowego zawrotu głowy" (o godz. 23.30), w którym spotkamy się z członkami Stowarzyszenia Ochrony Sów.

Na antenie radiowej Jedynki wydarzenia piknikowe relacjonować będziemy w "Aktualnościach Jedynki" po pełnej godzinie od godz.11  do 20.00. 

A tymczasem na Stadionie Narodowym...

Gospodarzami piknikowego studia Jedynki będą Karolina Rożej i Roman Czejarek, którzy opowiedzą jak przygotowuje się audycje. Znajdziecie nas na stanowisku 7B. Piknikowe studio odwiedzi wielu dziennikarzy Pierwszego Programu Polskiego Radia oraz zaprzyjaźnionych redakcji. Zapraszamy na spotkania m.in. z niezastąpionym sprawozdawcą sportowym Tomaszem Zimochem oraz Andrzejem Piątkiem z Polskiego Związku Kolarskiego i Luizą Złotkowską, reprezentantką Polski w łyżwiarstwie szybkim, brązową medalistką na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver. Także z zagranicznymi korespondentami Polskiego Radia, w tym: Beatą Płomecką z Brukseli i Maciejem Jastrzębskim, na co dzień nadającym z Moskwy. Swoje książki będą podpisywać Krzysztof Renik i Dariusz Rosiak.
A wielbiciele "Matysiaków" będą mogli się spotkać z twórcami niezapomnianej sagi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami >>>>

Zobacz więcej na temat: Piknik Naukowy 2013
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piknik Naukowy 2013: nie chcesz do lasu? Las przyjdzie do ciebie

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2013 12:32
- Nauka weszła w las już dawno temu! Na Pikniku Naukowym będzie można sprawić sobie przyjemność na Ścieżce Zmysłów, poznać życie zwierząt i dowiedzieć się jak przeżyć noc w lesie - zapowiada Anna Malinowska, rzeczniczka Lasów Państwowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piknik Naukowy 2013: zostaw swój ślad

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2013 13:14
- Zapraszamy na nasze stoisko daktyloskopijne. Na specjalnie przygotowanej karcie piknikowej będzie można odbić swoje linie papilarne - zachęca Piotr Trojanowski z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji.
rozwiń zwiń