X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

SuperNagrody plebiscytu "SuperJedynki" przyznane!

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 22:32
SuperNagrodami Wieloletnich Partnerów Koncertu "SuperJedynki" – Radiowej Jedynki i "Super Expressu", uhonorowani zostali artyści, którzy przez lata najczęściej byli nagradzani w plebiscycie "SuperJedynki".
50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej - Opole 2013.
50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej - Opole 2013. Foto: PAP/TVP/Jan Bogacz

Drugiego dnia 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu swoje nagrody przyznały Radiowa Jedynka i "Super Express" – Wieloletni Partnerzy Koncertu "SuperJedynki".

SuperNagrody otrzymali: Bajm, IRA, Blue Café, Ania Wyszkoni i Sylwia Grzeszczak.
Nagrody laureatom wręczyli: prezes Zarządu Polskiego Radia S.A. Andrzej Siezieniewski, dyrektor zarządzająca "Super Expressu" Ewa Lampart oraz dyrektor Biura Koordynacji Programowej TVP Sławomir Zieliński.

Opole 2013 na antenie Radiowej Jedynki >>>

To już kolejne nagrody, którymi Radiowa Jedynka uhonorowała uczestników jubileuszowego Festiwalu w Opolu. Pierwszego dnia 50. KFPP w Opolu w koncercie "SuperPremiery" nagrodę w postaci wyprodukowania koncertu z udziałem Polskiej Orkiestry Radiowej w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego oraz retransmitowania go na antenie Radiowej Jedynki otrzymał zespół Golec uOrkiestra! A w koncercie "SuperDebiuty" nagrodę w postaci udziału w dwóch koncertach Maryli Rodowicz w czasie trasy koncertowej "Lato z Radiem 2013" otrzymała Natalia Sikora!

Zobacz więcej na temat: Andrzej Siezieniewski Opole 2013
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Radiowa Jedynka na Festiwalu w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 21:00
W piątek 14 czerwca znany chyba wszystkim sygnał, którego kompozytorem jest Bogusław Klimczuk, obwieści rozpoczęcie jubileuszowego 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Radiowa Jedynka, jak co roku, będzie obecna na festiwalu, a dla naszych słuchaczy transmitować będziemy galę finałową.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opole 2013: Natalia Sikora i Golec uOrkiestra z nagrodami radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 22:10
W koncercie "SuperPremier" jubileuszowego 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu radiowa Jedynka wyróżniła Golec uOrkiestrę! Nagrodę Jedynki w konkursie "SuperDebiutów" otrzymała Natalia Sikora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagrody Polskiego Radia na Festiwalu w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 21:00
Nagrodę "SuperPremier" otrzymał zespół Golec uOrkiestra, a w koncercie "SuperDebiutów" tryumfowała Natalia Sikora. Ale to nie koniec radiowych nagród na opolskim festiwalu.
rozwiń zwiń