SuperNagrody plebiscytu "SuperJedynki" przyznane!

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 22:32
SuperNagrodami Wieloletnich Partnerów Koncertu "SuperJedynki" – Radiowej Jedynki i "Super Expressu", uhonorowani zostali artyści, którzy przez lata najczęściej byli nagradzani w plebiscycie "SuperJedynki".
50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej - Opole 2013.
50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej - Opole 2013. Foto: PAP/TVP/Jan Bogacz

Drugiego dnia 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu swoje nagrody przyznały Radiowa Jedynka i "Super Express" – Wieloletni Partnerzy Koncertu "SuperJedynki".

SuperNagrody otrzymali: Bajm, IRA, Blue Café, Ania Wyszkoni i Sylwia Grzeszczak.
Nagrody laureatom wręczyli: prezes Zarządu Polskiego Radia S.A. Andrzej Siezieniewski, dyrektor zarządzająca "Super Expressu" Ewa Lampart oraz dyrektor Biura Koordynacji Programowej TVP Sławomir Zieliński.

Opole 2013 na antenie Radiowej Jedynki >>>

To już kolejne nagrody, którymi Radiowa Jedynka uhonorowała uczestników jubileuszowego Festiwalu w Opolu. Pierwszego dnia 50. KFPP w Opolu w koncercie "SuperPremiery" nagrodę w postaci wyprodukowania koncertu z udziałem Polskiej Orkiestry Radiowej w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego oraz retransmitowania go na antenie Radiowej Jedynki otrzymał zespół Golec uOrkiestra! A w koncercie "SuperDebiuty" nagrodę w postaci udziału w dwóch koncertach Maryli Rodowicz w czasie trasy koncertowej "Lato z Radiem 2013" otrzymała Natalia Sikora!

Zobacz więcej na temat: Andrzej Siezieniewski Opole 2013

Czytaj także

Radiowa Jedynka na Festiwalu w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 21:00
W piątek 14 czerwca znany chyba wszystkim sygnał, którego kompozytorem jest Bogusław Klimczuk, obwieści rozpoczęcie jubileuszowego 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Radiowa Jedynka, jak co roku, będzie obecna na festiwalu, a dla naszych słuchaczy transmitować będziemy galę finałową.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opole 2013: Natalia Sikora i Golec uOrkiestra z nagrodami radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 22:10
W koncercie "SuperPremier" jubileuszowego 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu radiowa Jedynka wyróżniła Golec uOrkiestrę! Nagrodę Jedynki w konkursie "SuperDebiutów" otrzymała Natalia Sikora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagrody Polskiego Radia na Festiwalu w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 21:00
Nagrodę "SuperPremier" otrzymał zespół Golec uOrkiestra, a w koncercie "SuperDebiutów" tryumfowała Natalia Sikora. Ale to nie koniec radiowych nagród na opolskim festiwalu.
rozwiń zwiń