X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato, lato... przeżyj je bezpiecznie

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 18:16
Rok szkolny się kończy, rozpoczynają wakacje, na początek urlopowego sezonu mamy dla Państwa kilka cennych informacji dotyczących wyjazdów zagranicznych.
Polscy turyści bardzo chętnie wybierają Egipt, jako miejsce wypoczynku
Polscy turyści bardzo chętnie wybierają Egipt, jako miejsce wypoczynku Foto: sxc.hu

W "Czterech Porach Roku" powiemy o kampanii "Podróżuj bezpiecznie", czyli o liście krajów podwyższonego ryzyka i przestrogach MSZ przed planowaniem wakacyjnej podróży w taki rejon.

Będzie tez temat, który szczególnie zainteresuje miłośników akwarystyki. Jak założyć akwarium, w jaki sposób dobierać ryby, jak kompletować potrzebny sprzęt, jak pielęgnować akwaria - o tym wszystkim opowie Łukasz Kur – współautor książki "Pierwsze akwarium morskie".
A z Beatą Cholewką, dyrektor Departamentu Pielęgniarek i Położnych w Ministerstwie Zdrowia porozmawiamy o kształceniu pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych (projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki).

Na "Cztery Pory Roku" zapraszamy we wtorek, 18 czerwca, między godz. 9.00 a 13.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Umowy, kruczki prawne, ubezpieczenia... Zafunduj sobie bezpieczne wakacje

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2013 16:00
Choć wakacje jeszcze się nie zaczęły, już dwa biura ogłosiły upadłość. Na co uważać i jak sprawdzić, czy oferta przewoźnika jest wiarygodna?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Uwaga na pamiątki z wakacji! Za niektóre grozi więzienie

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 08:35
Niektóre pamiątki przywiezione z wakacyjnych kurortów mogą przysporzyć nam problemów. Nie wszystkie towary można bowiem legalnie wwieźć do kraju - przypomina "Dziennik Polski"
rozwiń zwiń