Lato z Radiem: koncert De Mono - oglądaj na żywo!

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2013 19:54
Już dziś kolejny koncert w ramach trasy Lata z Radiem. Na stadionie miejskim w Brodnicy zagrają m.in. Afromental i Hamak Band. Gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono. Oglądaj koncerty na żywo!
Audio
  • Lato z Radiem: zapraszamy na koncerty w Brodnicy i Wysokiem Mazowieckiem (29-30 czerwca)
Koncert zespołu De Mono
Koncert zespołu De MonoFoto: PAP/Archiwum/Stach Leszczyński

Po Uniejowie i Wieluniu czas na Brodnicę . To kolejny przystanek na trasie koncertowej Lata z Radiem. To jedno z najpiękniejszych miast Polski znajduje się na Pojezierzu Brodnickim, w obszarze Zielonych Płuc Polski. Nazywane jest też "Bramą Mazur".

>>>Lato z Radiem 2013 - zobacz koncert Myslovitz >>>

W Brodnicy ekipa Lata z Radiem pojawi się w sobotę, 29 czerwca, na stadionie miejskim przy ul. Królowej Jadwigi 5. Najmłodszych słuchaczy radiowej Jedynki przywita Robi Show . To autorski, solowy projekt Roberta Szymańskiego, który pozwala najmłodszym zapoznać się ze wspaniałymi, mądrymi i dowcipnymi wierszami, a starszym wrócić choć na chwilę do czasów beztroskiego dzieciństwa. Muzyczne przeżycia zapewnią Hamak Band i Afromental . Gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono.

>>> Zobacz szczegółowy program imprezy kto o której zagra»

Koncert poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Wstęp jest wolny. Na stronach internetowych Polskiego Radia będzie można na żywo oglądać wszystko, co dzieje się na letniej radiowej scenie!

Na scenie Lata z Radiem grają w tym roku m.in. Ryszard Rynkowski, Lady Punk, Perfect, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Afromental, Pectus, Łukasz Zagrobelny, Blue Cafe, Myslovitz, De Mono, Doda, Andrzej Piaseczny, Bracia.

Ci, którzy nie będą mogli oglądać występów gwiazd na żywo będą mogli je oglądać na naszych stronach! W każdą wakacyjną sobotę i niedzielę specjalnie dla Was będziemy transmitowali koncerty Lata z Radiem.

Koncerty będą transmitowane na stronie internetowej Jedynki, Lata z Radiem oraz na www.polskieradio.pl w każdy weekend w godz. 16.00 - 24.00.

>>>Sprawdź, gdzie w tym roku gra Lato z Radiem

Lato z Radiem to strefa dobrej zabawy: poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. W ramach koncertów za każdym razem odbywają się ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy czy pokaz sztucznych ogni . Natomiast wszystkich pragnących poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego do studia plenerowego radiowej Jedynki zaprasza Karolina Rożej .

Lato z Radiem 2013 - zobacz zdjęcia z trasy koncertowej >>>
Polecamy także płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

>>>Lato z Radiem 2013 - zobacz koncert Dody >>>

A w niedzielę kolejny koncert Lata z Radiem. Jego gwiazdą będzie Ania Wyszkoni .

Ania Wyszkoni - Tydzień z Gwiazdą >>>

Lato z Radiem 2013>>>

tj

Czytaj także

Ania Wyszkoni: marzenia i wiara mogą czynić cuda

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2013 09:00
- Jeśli dochodzi do tego upór i ciężka praca, to już musi się udać - powiedziała w Lecie z Radiem piosenkarka Ania Wyszkoni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: zobacz koncert Dody w Uniejowie

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 18:30
Podróż na Dodogaskar, bajeczne stroje i scenografia, a także pokazy taneczne - Doda była gwiazdą pierwszego koncertu tegorocznej trasy Lata z Radiem w Uniejowie. Za nami także występy Myslovitz, Hamak Band i Ryszarda Rynkowskiego, a to dopiero początek!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: przed nami kolejne koncerty!

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2013 10:00
Po pierwszych koncertach w Uniejowie i Wieluniu pora na kolejne miasta. W najbliższą sobotę i niedzielę na trasie Lata z Radiem znajdą się Brodnica i Wysokie Mazowieckie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trwa Lato z Radiem. Wszystkie koncerty można oglądać na naszej stronie!

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2013 16:00
Lato z Radiem gra i będzie grało przez całe wakacje!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: Ania Wyszkoni o sobie samej

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2013 16:00
Ten "Tydzień z gwiazdą" spędziliśmy z Anią Wyszkoni. Artystka opowiadała nam o swoim życiu zarówno scenicznym jak i prywatnym. Posłuchajcie wywiadu z wokalistką.
rozwiń zwiń