Lato z Radiem: zobacz koncert Ryszarda Rynkowskiego, przyjdź do Muzobusu

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2013 17:00
Artysta wystąpił podczas pierwszego koncertowego weekendu Lata z Radiem - w Wieluniu. Za nami także występy Myslovitz, Hamak Band, Dody i Afromental, a to dopiero początek!
Ryszard Rynkowski
Ryszard RynkowskiFoto: materiały promocyjne

Ryszard Rynkowski wystąpił 23 czerwca Wieluniu, gdzie pojawił się także po raz pierwszy MUZOBUS, wakacyjny projekt Muzykoteki Szkolnej i Narodowego Instytutu Audiowizualnego (NInA) towarzyszący trasie Lata z Radiem.

Pierwszy koncert Lata z Radiem - zobacz występ Dody >>>

W niedzielę 30 czerwca Lato z Radiem gościło w Wysokiem Mazowieckiem. Gwiazdami wieczoru byli Afromental i Ania Wyszkoni, która gościła przez cały miniony tydzień na naszej antenie.

Tydzień z Gwiazdą - Ania Wyszkoni >>>

Ci, którzy nie mogą oglądać występów gwiazd na żywo, mogą je oglądać na naszych stronach! W każdą wakacyjną sobotę i niedzielę specjalnie dla Was transmitujemy koncerty Lata z Radiem.

Koncerty będą transmitowane na stronie internetowej Jedynki, Lata z Radiem oraz na www.polskieradio.pl w każdy weekend w godz. 16.00 - 24.00.

Lato z Radiem 2013 - zobacz, gdzie gramy >>>

Lato z Radiem to strefa dobrej zabawy: poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. W ramach koncertów za każdym razem odbywają się ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy czy pokaz sztucznych ogni . Natomiast wszystkich pragnących poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego do studia plenerowego radiowej Jedynki zaprasza Karolina Rożej .

Wysokie Mazowieckie, a także Krynica Morska, Olsztyn, Gniezno, Wałcz, Świeradów Zdrój i Jelenia Góra - to miasta, w których na trasie Lata z Radiem towarzyszyć będzie MUZOBUS. Zapraszamy na wyjątkowe, otwarte dla każdego warsztaty. Będzie można dowolnie bawić się dźwiękiem, przetwarzać go i montować przy pomocy programów komputerowych. Głównym tematem zajęć będzie tworzenie muzyki z krajobrazu dźwiękowego - otaczających narzędzi, głosu czy odgłosów swojego miasta. Będzie można również zdigitalizować prywatne kasety magnetofonowe i wziąć udział w pokazach filmów Muzykoteki Szkolnej, przekonujących, że muzyka wcale nie musi być nudna.

Lato z Radiem 2013 - zobacz koncert Myslovitz >>>

Zgodnie z tradycją, Agencja Muzyczna Polskiego Radia wydała płytę "Lato z Radiem 2013". Utwory z tego albumu towarzyszą audycji oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>> Można ją także dostać w naszym plenerowym studiu na trasie Lata z Radiem.

Przez całe wakacje zapraszamy na weekendowe koncerty oraz do słuchania audycji "Lato z Radiem" codziennie na antenie radiowej Jedynki – od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedzielę w paśmie 10.00-13.00.

- - -

Nadawane od 1971 r. "Lato z Radiem" Pierwszego Programu Polskiego Radia to nie tylko jedna z najpopularniejszych w naszym kraju audycji, ale również – od 1992 roku – największa trasa koncertowa w Polsce. Zawsze budzi ogromne emocje i przyciąga wiernych fanów z całej Polski.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ryszard Rynkowski wspiera młode talenty

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2012 21:00
- "Razem" to moja najważniejsza płyta. Nie tylko dlatego, że jest moim najmłodszym dzieckiem. Ten album ma również do spełnienia inną rolę - mówił w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" Ryszard Rynkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Justyna Holm: nie umiem śpiewać, więc mnie wyręczają

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2013 13:39
Jej teksty śpiewa już kilka pokoleń polskich artystów, m.in. Grażyna Łobaszewska, Ryszard Rynkowski, Mieczysław Szcześniak, Edyta Górniak, a ostatnio Ewa Farna. Gościem Jedynki była Justyna Holm.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2013: 40 tys. osób na pierwszym koncercie

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 12:26
Pierwsze koncerty tegorocznego Lata z Radiem za nami. Ekipa radiowej Jedynki zawitała w Uniejowie i Wieluniu, a występy gwiazd – m.in. Dody, Myslovitz i Ryszarda Rynkowskiego – zgromadziły w sumie ok. 40 tysięcy osób.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: przed nami kolejne koncerty!

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2013 10:00
Po pierwszych koncertach w Uniejowie i Wieluniu pora na kolejne miasta. W najbliższą sobotę i niedzielę na trasie Lata z Radiem znajdą się Brodnica i Wysokie Mazowieckie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
rozwiń zwiń