Lato z Radiem: w najbliższy weekend jesteśmy w Wielkopolsce!

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 17:08
Turek i Kalisz to kolejne przystanki na tegorocznej trasie koncertowej Lata z Radiem. Wspaniałą zabawę zapewnią muzyczne gwiazdy: Myslovitz, Jacek Stachursky i Lady Pank. Wszystkich, którzy nie będą mogli być na miejscu zapraszamy na transmisję wideo!
Audio
  • Zapraszamy na najbliższe koncerty Lata z Radiem do Turka i Kalisza
Roman Czejarek (na pierwszym planie) i Bogdan Sawicki podczas trasy koncertowej Lata z Radiem 2013
Roman Czejarek (na pierwszym planie) i Bogdan Sawicki podczas trasy koncertowej Lata z Radiem 2013Foto: Redakcja Lata z Radiem

Weekend w Wielkopolsce rozpoczniemy w sobotę 13 lipca w Turku. Zapraszamy wszystkich na Stadion 1000-lecia przy ulicy Sportowej 3. Dzień później, w niedzielę 14 lipca, będziemy z kolei w Kaliszu. Znajdziecie nas na Polach Marsowych na osiedlu Dobrzec.

Zobacz wideo z koncertów Dody, Myslovitz, Hamak Band i Ryszarda Rynkowskiego >>>

Najmłodszych słuchaczy Radiowej Jedynki porwie do wspólnej zabawy Robi Show, który śpiewająco zaprezentuje ponadczasowe wiersze Brzechwy i Tuwima. W obu miejscowościach rockandrollowo zagra Hamak Band, w Turku  wystąpi Jacek Stachursky, natomiast w Kaliszu – zespół Myslovitz.

Gwiazdą wieczoru podczas obu koncertów będzie natomiast legenda polskiego rocka - zespół Lady Pank, który w ubiegłym roku obchodził 30-lecie działalności. Uczestników do wspólnej zabawy porwą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki, a na odważnych czekać będzie wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami – do wygrania m.in. maskotka "Lata z Radiem" – foka. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Początek zabawy już o godz. 16.00. Transmisja wideo na stronie internetowej Lata z Radiem!

Jacek Stachursky tak zapowiada swoje występy: Kochani! Koncert w Turku to kolejna moja przygoda z koncertami z cyklu "Lato z Radiem".  Bardzo się cieszę, że ponownie mogę się z Wami spotkać właśnie podczas tej trasy. Już dziś zapraszam na mój koncert w Turku oraz w Jeleniej Górze. Będzie DOSKOnała zabawa!
"Lato z Radiem" to strefa dobrej zabawy: poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. W ramach koncertów za każdym razem odbywają się ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy czy pokaz sztucznych ogni. Natomiast wszystkich pragnących poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego do studia plenerowego Pierwszego Programu Polskiego Radia zaprasza Karolina Rożej. W najbliższy weekend audycja będzie nadawana z rynku miasta w Turku (sobota) oraz z rynku przy Urzędzie Miasta w Kaliszu (niedziela).

Lato z Radiem 2013 - zobacz gdzie gramy >>>

Przez całe wakacje zapraszamy na weekendowe koncerty oraz do słuchania audycji "Lato z Radiem" codziennie na antenie radiowej Jedynki – od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedzielę w paśmie 10.00-13.00.

Polecamy też płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

-
Nadawane od 1971 r. "Lato z Radiem" Pierwszego Programu Polskiego Radia to nie tylko jedna z najpopularniejszych w naszym kraju audycji, ale również – od 1992 roku – największa trasa koncertowa w Polsce. Zawsze budzi ogromne emocje i przyciąga wiernych fanów z całej Polski.

 

pg/mat. prasowe

Czytaj także

Lato z Radiem zawojowało Brodnicę i Wysokie Mazowieckie

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2013 12:39
Kolejne miasta na trasie koncertowej Lata z Radiem 2013 zdobyte. Publiczność zebrana w Brodnicy i w Wysokiem Mazowieckiem świetnie bawiła się podczas występów Ani Wyszkoni oraz zespołów De Mono i Afromental.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: koncert w najbardziej zniszczonym mieście świata

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2013 17:26
Honorowym obywatelem Jasła jest Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz, tu działał i mieszkał Ignacy "Jobs" Łukasiewicz, a w czasie wojny hitlerowcy zniszczyli 97 procent miasta! Dziś jesteśmy w Jaśle, poznajemy miasto, a wieczorem zagrają K.A.S.A. i Maryla Rodowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czerwionka-Leszczyny ugościła Lato z Radiem najlepszym śląskim żurem

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2013 18:14
Oczekiwanie na niedzielny koncert Lata z Radiem w Czerwionce-Leszczynach umilał naszej ekipie przepyszny żur przygotowany przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. Dowiedzieć można było się również co łączy to śląskie miasto z Japonią oraz o powstającej tu najnowocześniejszej w Polsce kopalni węgla kamiennego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: historia Lady Pank zaczęła się dzięki Izabeli Trojanowskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2013 15:26
- Ten zespół nie powstał w taki sposób, jak zwykle to wygląda, że zbiera się kilku kumpli ze szkoły. To był zespół trochę składany, stworzony przez ludzi z zupełnie różnych miast. Trzon stanowiliśmy Janek i ja. Potem doszedł Janusz - mówił w Jedynce Andrzej Mogielnicki, współzałożyciel Lady Pank.
rozwiń zwiń