X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato z Radiem: Europa w tym samym czasie pod wodą

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2013 14:01
W niedzielę w całej Europie odbędzie się Big Jump, czyli Wielki Skok. Ale to nie skok na kasę. Aby zwrócić uwagę na potrzebę oszczędzania wody Europejczycy w tym samym czasie wejdą do rzeki, jeziora albo do wanny.
Audio
  • Lato z Radiem: Europa w tym samym czasie pod wodą (Jedynka)
Lato z Radiem: Europa w tym samym czasie pod wodą
Foto: Glow Images/East News

Jacek Bożek, prezes klubu Gaja zaprosił słuchaczy "Lata z Radiem" na imprezę Big Jump, która odbędzie się 14 lipca o godz. 15 w Warszawie na Cyplu Czerniakowskim obok Pomnika Saperów. Każdy będzie tam mógł wejść do wody. Ale można przyjść już o godz. 12.

- Będą zabawy dla dzieci, będą znamienici goście, będą surferzy, którzy będą uczyli surfowania na desce, mają być nurkowie, będziemy mieli oczywiście pełną ochronę policji wodnej i WOPR - mówi gość radiowej Jedynki.
Podobne spotkania w tym samym czasie odbędą się w całej Europie, bo tak obywatele Europy manifestują swoje poparcie dla czystych i żyjących rzek, potrzebnych ludziom i zwierzętom. Ale aby wziąć udział w wydarzeniu nie trzeba jechać do stolicy.
Klub Gaja zaprasza Polaków do udziału w akcji BIG JUMP i wejścia do wody w swojej najbliższej okolicy. Wystarczy 14 lipca o godz.15.00 znaleźć się nad wodą (rzeką, strumieniem, stawem czy jeziorem) i zanurzyć w niej choćby dłoń. Można także w tym dniu zorganizować rodzinny czy lokalny piknik nad najbliższą rzeką lub innym akwenem, żeby wspólnie spędzić tam czas.
Rozmawiał Roman Czejarek.
(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Woda darem życia, oszczędzaj ją!

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2013 11:46
Choć po ostatnich burzach i ulewach, które spowodowały wiele szkód i podtopień, zakrawa to na kiepski żart, ale w Polsce mamy za mało wody. Są regiony, w których jej brakuje. Dlatego tak ważne jest oszczędzanie wody.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy to koniec darmowej wody? UE chce wprowadzić nowe opłaty

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2013 11:23
Firmy szukające gazu łupkowego, rolnicy, którzy nawadniają pola i hodowcy ryb będą musieli zacząć płacić za - dotychczas bezpłatne - korzystanie z wód powierzchniowych - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: Bałtyk pełen tajemnic

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 14:14
Magdalena Nowakowska z Instytutu Archeologii UW powiedziała, że wszystkie zbiorniki wodne mogą kryć w sobie wiele tajemnic.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niebezpieczne i uciążliwe szaleństwa na wodzie

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 10:18
Jazda motocyklem w terenie niezabudowanym z prędkością przekraczającą 90 km/godzinę może się zakończyć mandatem, grzywną, a nawet utratą prawa jazdy. Wystarczy jednak zamienić motocykl na motorówkę lub skuter wodny i bez żadnych konsekwencji możemy już się poruszać z prędkością znacznie większą.
rozwiń zwiń