Lato z Radiem: tydzień po prostu Perfect!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2013 14:00
Ich przeboje "Chcemy być sobą", "Nie płacz Ewka" i "Autobiografia" śpiewała cała Polska. Perfect, jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, będzie gościem "Tygodnia z Gwiazdą" audycji "Lato z Radiem".
Grzegorz Markowski, wokalista zespołu Perfect
Grzegorz Markowski, wokalista zespołu PerfectFoto: Rafal RUFUS Perz/Wikimedia Commons/lic. CC 3.0

Trwa koncertowa trasa Lata z Radiem. Graliśmy w Uniejowie, Wieluniu, Brodnicy, Wysokiem Mazowieckiem, Jaśle, Czerwionce-Leszczynach, Turku i Kaliszu. Wystąpiły takie gwiazdy, jak Ania Wyszkoni, Maryla Rodowicz, Bracia, K.A.S.A , Myslovitz, Afromental.

Zobacz koncerty Lata z Radiem: K.A.SA, Maryla Rodowicz, Myslovitz, Doda, De Mono i Ania Wyszkoni >>>

Ale przed nami kolejne koncerty! Już 20 lipca w Zamościu wystąpią kolejne zespoły w ramach trasy koncertowej Lata z Radiem. Zagrają Hamak Band i Enej, a gwiazdą wieczoru będzie Perfect. I właśnie grupie Perfect poświęcony będzie cykl "Tydzień z Gwiazdą" w audycji "Lato z Radiem".

"Tydzień z Gwiazdą" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 9.00 a 13.00.

Zobacz "Tydzień z Gwiazdą":  Lady Pank >>>

W poniedziałkowej audycji "Lato Radiem" również spotkanie z aktorem Henrykiem Gołębiewskim, znanym z seriali przygodowych dla młodzieży, jak "Wakacje z duchami", "Podróż za jeden uśmiech" i "Stawiam na Tolka Banana". Parę lat temu aktor powrócił na ekrany tytułową rolą w filmie "Edi".

Lato z Radiem 2013 - zobacz gdzie gramy >>>

Zapraszamy na weekendowe koncerty oraz do słuchania Lata z Radiem codziennie na antenie radiowej Jedynki – od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedzielę w paśmie 10.00-13.00.

Polecamy też płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

tj

/

Czytaj także

Perfect: nikt nie chciał słuchać naszych piosenek

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2013 11:00
25 marca br. ukaże się w sprzedaży płyta CD, a w kwietniu dwupłytowy album winylowy pt. "Perfect".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Hołdys o kultowym albumie "Perfect"

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2013 14:17
- Do pewnego momentu w życiu byłem przekonany, że wystarczy talent, dziś jestem przekonany, że decyduje talent, ale on nie wystarczy. Potrzeba też tytanicznej pracy – mówi gość Marka Niedźwieckiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bogdan Olewicz: nosiłem garb, który zdjął dopiero Perfect

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2013 15:59
- Już podczas jednego z pierwszych koncertów zrozumiałem, że oto wybiła chwila: pojawia się rasowy zespół, który uwolni mnie od ciężaru lat odkładanych do plecaka, wreszcie uda się zagrać rocka - mówił autor tekstów w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Minus zero", czyli Lady Pank podbijają USA

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2013 11:42
- Przyjechali do nas Amerykanie i powiedzieli, że skoro jest takie zainteresowanie Polską z racji Solidarności i stanu wojennego, to chcieliby to wykorzystać - mówił w Jedynce Andrzej Mogielnicki, autor tekstów i współtwórca zespołu Lady Pank.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2013: Lady Pank i Myslovitz. Koncert w Kaliszu

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 17:28
Kalisz to kolejny przystanek na trasie koncertowej Lata z Radiem. W niedzielę 15 lipca zagrali Hamak Band oraz Myslovitz. Gwiazdą wieczoru był zespół Lady Pank.
rozwiń zwiń