Lato z Radiem - dogrywka! Zapraszamy na koncert do Kozienic

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 07:17
Podobnie jak rok temu i w 2013 roku trasę koncertową Lata z Radiem zakończymy w Kozienicach. Wśród gwiazd m.in. De Mono i Formacja Nieżywych Schabuff. Was także nie może zabraknąć!
Audio
Lato z Radiem - dogrywka Zapraszamy na koncert do Kozienic
Foto: Redakcja Lata z Radiem

Za nami 10 wakacyjnych weekendów z największą trasą koncertową w Polsce. Na naszej scenie wystąpili m.in. Ryszard Rynkowski, Lady Punk, Perfect, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Afromental, Pectus, Łukasz Zagrobelny, Blue Cafe, Myslovitz, De Mono, Doda, Andrzej Piaseczny, Bracia.

Lato z Radiem 2013 dobiega końca, ale przed nami jeszcze jedno spotkanie.

Już w sobotę 7 września w Amfiteatrze w Kozienicach wystąpią muzycy i kabarety, nie zabraknie okazji do zdobycia foczek-maskotek oraz innych gadżetów Lata z Radiem.

Foka-maskotka Lata z Radiem ma już imię >>>

Pierwsze relacje z Kozienic już w sobotniej audycji "Lato z Radiem" od godz. 9.00. A o 13.00 rozpoczną się występy na Scenie Wspomnień. Scena Główna ruszy o godz. 16.00, a wystąpią na niej m.in. Honorata "Honey" Skarbek oraz Formacja Nieżywych Schabuff i Kabaret Smile. Gwiazdą wieczoru będzie grupa De Mono, a koncert tradycyjnie poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

Koncerty Lata z Radiem - De Mono, FNS, Doda, Afromental, Perfect, Maryla Rodowicz i in. [wideo]>>

W Kozienicach publiczność będzie mogła obejrzeć także pokaz iluzjonisty Macieja Pola. A nasze spotkanie, jak wszystkie koncerty Lata z Radiem, zakończy pokaz sztucznych ogni.
- - -
Nadawane od 1971 r. Lato z Radiem Pierwszego Programu Polskiego Radia to nie tylko jedna z najpopularniejszych w naszym kraju audycji, ale również – od 1992 roku – największa trasa koncertowa w Polsce. Zawsze budzą ogromne emocje i przyciągają wiernych fanów z całej Polski.

Polecamy także płytę "Lato z Radiem 2013". Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>


Zobacz więcej na temat: De Mono Lato z Radiem 2013

Czytaj także

Hołdys, hotel Victoria, chustka, prostytutka i... "Autobiografia"

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 13:29
- Sądziłem, że utwór będzie bardziej melancholijny, jak "Raiders of the Storm" The Doors - powiedział w audycji "Lato z Radiem" Zbigniew Hołdys o kulisach powstaniu utworu "Autobiografia".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem. Muzycy Blue Café zapowiedzieli, że będzie gorąco. I było!

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2013 15:19
Z okazji 15-lecia zespół przygotował specjalny program. - Zobaczycie Blue Café w zupełnie nowym wydaniu - zapowiadał założyciel grupy Paweł Rurak Sokal. Koncert w Olsztynie to ich jedyny występ na tegorocznej trasie Lata z Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czarno-biały Piasek i upierzona Maryla, czyli niezapomniany weekend Lata z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 15:47
Pierwszy weekend sierpnia należał do zdecydowanie gorących i taka atmosfera towarzyszyła również wszystkim wielbicielom Lata z Radiem podczas kolejnych koncertów. Na scenie w Gnieźnie i Wałczu pojawiła się cała plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tydzień z Gwiazdą: czescy milicjanci i pogo na koncercie De Mono

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2013 14:20
- Śmiejemy się czasem z chłopakami, że jesteśmy firmą transportową z własnym programem artystycznym – mówił w audycji "Lato z Radiem" Andrzej Krzywy, wokalista zespołu De Mono.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Foka-maskotka Lata z Radiem ma już imię

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2013 15:20
Przez ponad dwa miesiące była bezimienna. W tym tygodniu słuchacze zgłaszali propozycje. Z pięciu zostało wybrane jedno imię dla tegorocznej maskotki Lata z Radiem.
rozwiń zwiń