Monika Kuszyńska zaprasza na YES't Festival

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 12:25
Dyrektor artystyczna warszawskiego festiwalu opowie o nowej edycji konkursu i koncertu laureatów, które w tym roku spaja twórczość Seweryna Krajewskiego.
Monika Kuszyńska
Monika KuszyńskaFoto: mat. prasowe

Finał YES't Festival jest wielkim świętem muzyki i integracji na Bemowie. Głównym celem, który przyświeca organizatorom festiwalu – Bemowskiemu Centrum Kultury Artbem – jest stworzenie bezpiecznej, przyjaznej i profesjonalnie przygotowanej przestrzeni dla wspólnego muzycznego spotkania artystów amatorów, w której nie mają znaczenia granice sprawności i niepełnosprawności.

7 września w Amfiteatrze Bemowo, wystąpią nagrodzeni uczestnicy oraz zaproszona gwiazda 8. edycji YES't Festival.

Więcej szczegółów zdradzi Monika Kuszyńska, która będzie gościem "Muzycznej Jedynki" we wtorek 3 września między godz. 13.00 a 15.00

Zobacz więcej na temat: Monika Kuszyńska

Czytaj także

Kuszyńska: wózek inwalidzki już mnie nie przeraża, ale…

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 12:30
Kilka lat temu była u szczytu sławy, a jej znakiem rozpoznawczym były żywiołowe koncerty. Wszystko zmieniło się w kilka sekund. O tym, jak pozbierać się nawet po największej tragedii życiowej, Monika Kuszyńska opowiadała w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jeden uśmiech potrafi zmienić świat wokół

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 12:10
- To niby taka prosta czynność, a z jakim trudem przychodzi nam wstać rano i uśmiechnąć się, najpierw do siebie, a potem do ludzi, których spotykamy. A przecież jednym uśmiechem możemy zmienić cały nasz dzień – mówiła w Jedynce Ania Wyszkoni, ambasadorka akcji "Sekrety życia"
rozwiń zwiń

Czytaj także

Monika Kuszyńska "Zostań chwilo"

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2012 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń