X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Łukasz Zagrobelny mógł pracować na poczcie

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2013 05:08
Mało kto wie, że Łukasz Zagrobelny ukończył technikum ekonomiczne o profilu telekomunikacyjnym, specjalność - eksploatacja pocztowa. Nigdy jednak nie pracował w zawodzie.
Audio
  • Łukasz Zagrobelny mógł pracować na poczcie (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Występ Łukasza Zagrobelnego w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego (Lato z Radiem/Jedynka)
Łukasz Zagrobelny podczas koncertu w studiu im. W. Lutosławskiego
Łukasz Zagrobelny podczas koncertu w studiu im. W. LutosławskiegoFoto: Mieczysław Włodarski/PR

- W technikum nauczyłem się tego, żeby w życiu nie pracować na poczcie. Bardzo szanuję instytucję poczty, panie i panów, którzy tam pracują, ale to nie jest miejsce dla mnie. Choćby z tego powodu warto było chodzić do tej szkoły przez 5 lat, żeby się o tym przekonać - przyznał w ostatnim już odcinku cyklu "Tydzień z Gwiazdą" Łukasz Zagrobelny.

"Tydzień z Gwiazdą" - Pectus, Myslovitz, Formacja Nieżywych Schabuff, Krzysztof Krawczyk, Doda, De Mono o sobie >>>

Niedoszły pracownik poczty postawił na karierę estradową i dziś nie ma czego żałować. Jeden ze swoich największych dotychczasowych sukcesów Łukasz Zagrobelny odniósł w czerwcu 2012 roku na Festiwalu w Opolu, gdzie dzięki piosence "Ja tu zostaję" wygrał konkurs "SuperPremier". Nagrodą był występ laureata w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego z towarzyszeniem orkiestry.

Koncerty Lata z Radiem - Myslovitz,  De Mono, FNS, Doda, Afromental, Perfect, Maryla Rodowicz i in. [wideo] >>>

- Na początku nie zdawałem sobie sprawy jak wartościową nagrodę dostałem. Polska Orkiestra Radiowa to jest absolutnie pierwszy garnitur muzyków i orkiestr, jakie w ogóle są na polskim rynku. Moje utwory w ich wykonaniu nabrały zupełnie nowego wymiaru. Zacząłem odkrywać je na nowo i to było coś niesamowitego - wspominał Łukasz Zagrobelny.

Efektem współpracy była płyta "Łukasz Zagrobelny - Symfonicznie", którą można nabyć na sklep.polskieradio.pl >>>

Materiał Niny Karczmarewicz.

Polecamy też płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszył najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Do nabycia na stronie >>> sklep.polskieradio.pl

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny. Od przedszkola do Opola

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 15:57
- Festiwal w Opolu od zawsze był dla mnie wielkim wydarzeniem. Z podziwem patrzyłem na wykonawców. Jako dziecko rysowałem sobie światła, scenę, projektowałem scenografię. Zawsze na tej scenie malowałem też siebie - powiedział w audycji "Lato z Radiem" Łukasz Zagrobelny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny: zostałem wykopany przez Natalię Kukulską

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2013 14:27
Zanim Łukasz Zagrobelny rozpoczął solową karierę śpiewał w chórku u Natalii Kukulskiej. Pewnego dnia usłyszał od niej słowa, po których zdecydował się zakończyć współpracę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny nie miał łatwo jako Alojzy Bąbel

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2013 21:30
- W musicalu "Akademia Pana Kleksa" miałem taką scenę, gdy wybiegałem na widownię i uciekałem ze szkatułką doktora Paj-Chi-Wo, a dzieciaki podstawiały mi nogi i kilka razy leżałem jak długi - wspominał w Jedynce Łukasz Zagrobelny.
rozwiń zwiń