Inny Wymiar kultury - nastaw się na Wschód

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2013 12:41
- Wschód Kultury to więcej niż festiwal, to nowa forma współpracy kulturalnej pomiędzy miastami wschodniej części Polski z krajami Partnerstwa Wschodniego - mówił w Jedynce dyrektor Narodowego Centrum Kultury Kazimierz Monkiewicz, gdy w czerwcu ruszał festiwal Wschód Kultury.
Spektakl pt. Zmysły w wykonaniu Teatru A3
Spektakl pt. "Zmysły" w wykonaniu Teatru A3 Foto: PAP/Grzegorz Jakubowski

Projekt Wschód Kultury - połączą nas ceny, miasta i kuchnia >>>

Przed nami jego druga odsłona - w dniach 25-29 września w Białymstoku odbędzie się Inny Wymiar. To spotkanie, które jak cały Wschód Kultury odbywa się pod patronatem Polskiego Radia, a promuje kulturę Wschodniej Polski i krajów Partnerstwa Wschodniego. W ramach sześciu obszarów tematycznych odbędzie się szereg koncertów, spektakli teatralnych i tańca, wystaw, pokazów filmów i mody oraz debat społecznych. O szczegółach już dziś w "Magazynie sztuk wszelkich".

W audycji opowiemy także o wystawach: z okazji 90-lecia hutnictwa szkła w Krośnie i "Zdjęcie miasta" w warszawskim Nowym Teatrze, a także zapowiemy nowy sezon w warszawskim Teatrze Kamienica.

Do słuchania "Magazynu sztuk wszelkich" zapraszamy w czwartek o godz. 20.10

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Projekt Wschód Kultury: połączą nas sceny, miasta i kuchnia

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 21:12
- Ten niezwykły projekt zainauguruje koncert, którego hasłem jest Zjednoczeni w Różnorodności. Będą występowały kolektywy złożone z polskich i zagranicznych wykonawców, a wydarzenia artystyczne połączymy z kuchnią wschodnią oraz inkubatorem kultury - zaprasza Kazimierz Monkiewicz.
rozwiń zwiń