Śmierć, której nie było

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2013 18:10
Zapraszamy na premierę słuchowiska w adaptacji i reżyserii Edwarda Wojtaszka. Słuchowisko wyjątkowo rozpocznie się już o 17.05!
Paweł Ciołkosz (Andrzej) i Marcin Hycnar (Roicki) podczas nagrania słuchowiska Intryga
Paweł Ciołkosz (Andrzej) i Marcin Hycnar (Roicki) podczas nagrania słuchowiska "Intryga"Foto: Wojciech Kusiński / Polskie Radio S.A.

Bogaty biznesmen stojący na progu bankructwa postanawia sfingować własną śmierć, zgarnąć pieniądze z polisy i zacząć nowe życie. Żeby plan się powiódł, trzeba bardzo dokładnie opracować całą intrygę...
Pełna zwrotów akcji historia kryminalna, w konwencji pastiszu filmów noir. Zapraszamy w niedzielę 29 wrzesnia o godz. 17.05.

Autor: Jaime Salom. Autor Przekładu: Rubi Birden. Reżyser: Edward Wojtaszek. Realizator: Andrzej Brzoska. Autor muzyki: Tomasz Bajerski.

Obsada: Paweł Ciołkosz (Andrzej), Joanna Halinowska (Marta), Lidia Sadowa (Sylwia), Marcin Przybylski (Robert), Marcin Hycnar (Roicki)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gwiazda "Matysiaków": trudno znaleźć granice między mną a Wisią

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 13:19
- To była niebywała sprawa dostać się do "Matysiaków" i dla młodej aktorki - coś wspaniałego. Byłam więc na pewno bardzo szczęśliwa - wspomina Ludmiła Łączyńska-Dobrowolska, która świętowała 90. urodziny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dwa Teatry i Henryk Talar: uczestniczyłem w nabożnym misterium

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2013 12:04
- Warto być aktorem dla takich spotkań, jak w przypadku "Proroka Ilji", bo wtedy mówi się w jakiejś sprawie i w czyimś imieniu - mówił Henryk Talar podczas Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2013".
rozwiń zwiń