X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co cyfryzacja radia oznacza dla słuchaczy?

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2013 15:00
Praktycznych informacji i porad udzieli Tomasz Bochyński z Wydziału Systemów Multimedialnych Polskiego Radia.
Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak (L) oraz prezes zarządu Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski wspólnie włączyli nadawanie w nowej technologii radiofonii cyfrowej DAB+. 1.10.2013, siedziba Polskiego Radia, Warszawa.
Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak (L) oraz prezes zarządu Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski wspólnie włączyli nadawanie w nowej technologii radiofonii cyfrowej DAB+. 1.10.2013, siedziba Polskiego Radia, Warszawa.Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Polskie Radio nadaje cyfrowo. To pionierski krok >>>

Dowiedz się, czym jest radio cyfrowe - dabplus.polskieradio.pl >>>

Gościem Romana Czejarka będzie także Jacek Bożek. Założyciel i prezes Klubu "Gaja" opowie o programie edukacji ekologicznej Święto Drzewa, który w tym roku ma juz swoją 11. edycję. W ostatnich 10 latach w ramach akcji posadzono w Polsce i na świecie blisko 570 000 drzew, a także zebranoponad 2700 ton makulatury.

W jak w każdy czwartek w "Czterech porach roku" porozmawiamy Tobiaszem Adamczewskim z organizacji WWF Polska o tym, jak oszczędnie i efektywnie korzystać z energii. Jakiego rodzaju oświetlenie wybrać, co zrobić by telewizory, laptopy czy kuchenki zużywały mniej prądu?
Do słuchania "Czterech pór roku" zapraszamy w czawartek 10 października w godz. 9.00 - 13.00

Zobacz więcej na temat: cyfrowe radio cyfryzacja DAB+
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent Komorowski o cyfryzacji Polskiego Radia: to rewolucyjna zmiana

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 09:45
- Mam świadomość głębokiej zmiany, która się dokonuje, a która nie jest zauważana. I chciałbym życzyć Polskiemu Radiu, by ludzie tego specjalnie nie odczuli, aczkolwiek zmiana jest gigantyczna - powiedział Bronisław Komorowski w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Siezieniewski: cyfrowe radio do 2020 roku obejmie cały kraj

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 09:27
- Polska jest pierwszym krajem w naszej części Europy, która na drogę radia cyfrowego wkracza z nadzieją, że to otworzy przed nami szersze niż dotąd możliwości - powiedział prezes zarządu Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie Radio nadaje cyfrowo. Same plusy systemu DAB+

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 13:17
Punktualnie o godz. 12.00 Polskie Radio zaczęło nadawać swój program w jakości cyfrowej. Dzięki technologii DAB+ poprawił się nie tylko dźwięk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od cyfryzacji radia nie będzie odwrotu

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2013 13:53
- Radio nie może opierać się na technologii analogowej, kiedy wszystko wokół jest cyfrowe - mówi w radiowej Jedynce prof. Stanisław Jędrzejewski, przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Radia.
rozwiń zwiń