Dorota Osińska wraca z trzecią płytą

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 21:41
Piosenkarka i aktorka, związana z warszawskim Teatrem Rampa, będzie gościem "Muzycznej Jedynki" w środę po godz. 13.00.
Dorota Osińska
Dorota OsińskaFoto: Wojciech Kusiński/PR

W 2004 roku artystka zadebiutowała płytą "Idę" nagraną pod opieką artystyczną Włodzimierza Korcza. W 2010 r. wydała album pt. "Kamyk zielony" z utworami pióra Magdy Czapińskiej. Album "Teraz" jest trzecią płytą w jej dorobku.

Znajdziemy na niej 12 utworów, w tym romantyczny duet "Coś z Cohena" nagrany ze Zbigniewem  Zamachowskim oraz piosenki dedykowanej córeczce Doroty ("Cztery słońca"), która przyjdzie na świat w listopadzie. Obok nowych utworów znajdziemy polską wersję słynnego "Je suis malade" ("Jestem chora") oraz utwór "Biec w nadzieję" w nowej aranżacji.

Na "Muzyczną Jedynkę" w środę, 23 października, zaprasza Maria Szabłowska.

Czytaj także

Monika Borzym: nie mam czasu na kompromisy

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2013 19:55
- Pozwala mi to zachować otwartą głowę i spędzać czas na tym, co jest naprawdę ważne. To jest moje miejsce, moja głowa i spokój - powiedziała w radiowej Jedynce Monika Borzym. Ta jazzowa wokalistka wydała właśnie swoją drugą płytę pt. "My place".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dorota Osińska: moim guru jest Barbra Streisand

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2013 11:47
- Nie tylko pod względem śpiewania, ale przede wszystkim jeśli chodzi o osobowość. Porywa mnie w sposób absolutny również jako aktorka - mówiła w Jedynce Dorota Osińska, piosenkarka i aktorka.
rozwiń zwiń