Radosław Sikorski o szczycie Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 14:00
Gościem "Sygnałów dnia" w piątek będzie szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski. Porozmawiamy m.in. o rozpoczynającym się szczycie Unii Europejskiej.
Radosław Sikorski
Radosław SikorskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Jego głównym tematem będą przygotowania do listopadowego szczytu Partnerstwa Wschodniego w Wilnie, na którym planowane jest podpisanie umowy stowarzyszeniowej UE-Ukraina.

Unia uzależniła podpisanie umowy od spełnienia przez Kijów kilku warunków, w tym m.in. od zwolnienia z więzienia byłej premier Julii Tymoszenko.

Również te tematy poruszymy w piątkowych "Sygnałach dnia". Ich gościem, o godz. 8.15,  będzie minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.
"Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00. Zapraszamy!

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sikorski: Ukraina coraz bliżej podpisania umowy stowarzyszeniowej z UE

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 11:49
Zdaniem szefa polskiego MSZ, Kijów zrobił dużo ale jeszcze nie wszystko, by mogło dojść do podpisania umowy. Sytuacja na Ukrainie - to jeden z tematów obrad ministrów spraw zagranicznych w Luksemburgu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sikorski i Bildt o Ukrainie: czas blefowania się skończył

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 17:36
Przyszedł czas na działania ws. dotrzymania warunków podpisania umowy stowarzyszeniowej Ukrainy z UE - oświadczyli w Kijowie szefowie dyplomacji Polski i Szwecji, Radosław Sikorski i Carl Bildt.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kwaśniewski i Cox dwie godziny rozmawiali z Tymoszenko

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 21:07
Wysłannicy Parlamentu Europejskiego Aleksander Kwaśniewski i Pat Cox mieli wrócić na Ukrainę ”w trybie pilnym”. Rozmawiano niemal na pewno na temat nowych propozycji władz w sprawie Tymoszenko.
rozwiń zwiń