X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Seweryn zachęca dzieci do czytania

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2013 14:54
Ruszyła akcja dystrybucji bezpłatnych książek dla dzieci w ramach projektu "Czytam sobie”. Za pośrednictwem 317 lokali sieci McDonald's do najmłodszych trafi 400 tys. książek.
Andrzej Seweryn
Andrzej SewerynFoto: W. Kusiński/PR

Celem akcji jest rozbudzenie w dzieciach miłość do książek i czytania. Wspierają ją prezydentowa Anna Komorowska oraz wielu znanych artystów m.in. Katarzyna Żak, Alicja Resich-Modlińska, Olga Borys i Piotr Cyrwus.

Jest wśród nich Andrzej Seweryn, z którym porozmawiamy o akcji w audycji "Sobota z radiową Jedynką". O przedsięwzięciu będą też mówić dyrektor Biblioteki Narodowej dr Tomasz Makowski oraz przedstawicielka organizatorów akcji Zofia Karaszewska.

Zobacz także serwis: Bohaterowie naszych lektur

Natomiast z okazji Międzynarodowego Dnia Wynalazcy porozmawiamy o wynalazkach, które są dziełem Polaków jak np. biurowe spinacze, wycieraczki samochodowe, hologram i kuloodporna kamizelki. Gościem radiowej Jedynki będzie Wojciech Duch, popularyzator nauki, założyciel i redaktor naczelny portalu Historia.org.pl.

Na "Sobotę z radiową Jedynką", 9 listopada w godz. 9.00-14.00, zaprasza Karolina Rożej.

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dzieci wysyłają sygnał SOS. Ty też możesz im pomóc

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2013 18:04
Ruszyła świąteczna kampania Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Jej celem jest zapewnienie świąt Bożego Narodzenia dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej.
rozwiń zwiń