Jak rozmawiać o zieleni? - trwa transmisja debaty

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2013 16:00
Zapraszamy na 10. debatę z cyklu "Zmieniamy Warszawę. Warszawa 2.0". Transmisja wideo z wydarzenia rozpocznie się na stronie internetowej radiowej Jedynki tuż po godzinie 18.
Pole Mokotowskie, Warszawa.
Pole Mokotowskie, Warszawa.Foto: PAP/Rafał Guz

Wraz z zaproszonymi ekspertami i z udziałem publiczności rozmawiać będziemy o przestrzennym planowaniu zieleni oraz roli zieleni miejskiej w życiu i rozwoju dużych aglomeracji,.
Debata rozpocznie się po godz. 18.00 w Studiu im. Władysława Szpilmana. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem strony internetowej Programu Pierwszego Polskiego Radia - jedynka.polskieradio.pl

Zaangażowanie radiowej Jedynki pomogło. W Warszawie powstanie nowy park! >>>

W debacie udział wezmą: Jarosław Dąbrowski - Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy, dr hab. Barbara Szulczewska - prof. SGGW, dr hab. Jacek Borowski - prof. SGGW, dr inż. Krzysztof Herman - Fundacja "Na miejscu", Jacek Bożek – prezes Klubu Gaja oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Szczyt klimatyczny - audycje specjalne i relacje w radiowej Jedynce >>>

Debatę poprowadzi dziennikarka radiowej Jedynki Zuzanna Dąbrowska .

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lodołamacze. Wrażliwość społeczna radiowej Jedynki nagrodzona!

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2013 17:00
W czwartek 26 września 2013 na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Finałowa VIII edycji konkursu "Lodołamacze". Statuetkę "Super Lodołamacza" dla Pierwszego Programu Polskiego Radia odebrał dyrektor Kamil Dąbrowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaangażowanie radiowej Jedynki pomogło. W Warszawie powstanie nowy park!

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2013 19:30
- Naszym zadaniem, jako nadawcy publicznego, jest animowanie i patronowanie tak ważnym jak ta inicjatywom społecznym, które mogą przynieść realne korzyści - mówił w "Popołudniu z Jedynką" Kamil Dąbrowa, dyrektor Pierwszego Programu Polskiego Radia.
rozwiń zwiń