Powiedz jak mnie kochasz

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2013 15:14
W niedzielne popołudnie zapraszamy na premierę słuchowisko Sławomira Rogowskiego i Wojciecha Dróżdża pt. "Powiedz jak mnie kochasz" w reżyserii Janusza Kukuły.
Karolina Gorczyca
Karolina GorczycaFoto: W. Kusiński/PR

Małżeństwo z rocznym stażem. Ona nieprzytomnie zakochana w swoim mężu, który coraz więcej pracuje, awansując przy tym na wyższe stanowiska. Do tego poniekąd sielankowego i modnego życia w wielkim mieście wkrada się jednak coś nieprzewidzianego. Artur zapada na poważną chorobę. Żona może próbować walczyć o jego życie jednak za cenę zdrady. Tytułowe pytanie nabiera nagle zupełnie innego sensu.

Autor: Sławomir Rogowski i Wojciech Dróżdż

Reżyser: Janusz Kukuła

Realizator: Tomasz Perkowski

Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski

Konsultacja medyczna: dr n. med. Adam Radomyski

Obsada:Karolina Gorczyca (Marta), Grzegorz Damięcki (Artur), Mariusz Bonaszewski (Dr Andrzej), Grażyna Barszczewska (Matka), Beata Fido (Pani Prezes), Izabella Bukowska (Pielęgniarka), Grzegorz Kwiecień (Ratownik medyczny)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Teatr Polskiego Radia - uchylamy drzwi do świata wyobraźni

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 14:10
Czujesz, że masz potencjał, żeby napisać scenariusz i marzy ci się własna produkcja radiowa? Weź udział w naszym konkursie i stwórz multimedialne widowisko na miarę XXI wieku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janusz Kukuła: ogłaszamy konkurs na słuchowisko o emigracji

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2013 19:24
- Inspiracją jest skala zjawiska emigracji. Czas poważnie za tę tematykę się zabrać. Liczę, że rezultaty przejdą nasze oczekiwania, że pojawią się ważne utwory. Podejmą próbę diagnozy zjawiska przy całej różnorodności. To jest życie. Chcemy je utrwalić - powiedział w radiowej Jedynce Dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Arete i Don Kichot. Wręczono nagrody Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2013 17:55
Laureatem nagrody Don Kichot za reżyserię został Adam Wojtyszko, natomiast Arete trafiła do dwojga młodych aktorów - Anny Rokity i Michała Kościuka. Uroczysta gala miała miejsce w Studiu Muzycznym PR im. Agnieszki Osieckiej.
rozwiń zwiń