X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pierwsza licytacja Choinek Jedynki 2013 w Gnieźnie! Zobacz ile zebraliśmy

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2013 09:00
W poniedziałek 2 grudnia licytowaliśmy prace Anny Dymnej, Kajetana Kajetanowicza, Magdaleny Fikus i Marty Żmudy -Trzebiatowskiej. Reszta Polski pokonała Gniezno.
Audio
  • Do udziału w aukcjach zapraszają Karolina Rożej i Roman Czejarek (Jedynka)
  • Dr Emilia Twarowska- Antczak z Instytutu Kultury Europejskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Gnieźnie (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Zastępca prezydenta Gniezna Czesław Kruczek i Jacek Mańkowski, dyrektor gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o tym, jak Gniezno będzie wyglądało zimą (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Maciej Kuźniewski, szef Grupy Widowisk Historycznych "Comes" i Sobierat (Szymon) z grupy Dwaj Polanie o widowiskach historycznych (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Prezydent Gniezna Jacek Kowalski (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Karolina Łachowska z Nadleśnictwa Gniezno o pielęgnacji choinek domowych (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Reszta Polski wylicytowała więcej niż Gniezno (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Zażarta licytacja o pracę Kajetana Kajetanowicza (Cztery pory roku/Jedynka)
Pierwsza licytacja Choinek Jedynki 2013 w Gnieźnie Zobacz ile zebraliśmy
Foto: Polskie Radio

Słuchacze radiowej Jedynki zaoferowali telefonicznie więcej za wszystkie cztery obrazki niż uczestnicy plenerowego studia "Czterech pór roku" w Gnieźnie. W sumie zebralilśmy 6950 złotych.

Pracę Anny Dymnej wyceniono na 2100 złotych. O pracę Kajetana Kajetanowicza na antenie Jedynki toczyła się zażarta walka. W końcu licytację wygrał pan Mariusz z Pszczyny, który zaoferował trzy tysiące złotych, przebijając słuchacza z Detroit. Za pracę Magdaleny Fikus zapłacono 850 złotych, a za pracę Marty Żmudy - Trzebiatowskiej 1000 złotych.

>>> Zobacz przebieg licytacji !

Aukcję w Gnieźnie prowadzili Roman Czejarek i Karolina Rożej. W audycji  "Cztery Pory Roku" zrelacjonowali "na żywo"przebieg licytacji słuchaczom radiowej Jedynki, a także rozmawiali z ciekawymi gośćmi i mieszkańcami miasta.

Choinki Jedynki 2013 >>> Zobacz prace Przyjaciół Jedynki

We wtorek 3 grudnia licytacja prac w Uniejowie. Słuchacze mają możliwość zdobycia upatrzonej pracy plastycznej - wystarczy wysłać SMS pod nr 71 151 (koszt 1,23 zł z VAT) ze specjalnym kodem przypisanym danemu obrazkowi oraz proponowaną wyceną jego wartości albo zadzwonić pod nr 22 645 22 55. Cena wywoławcza każdej z prac wynosi 500 zł.

/ LICYTACJA  2 grudnia na antenie Jedynki oraz w Gnieźnie (ul. Rynek), gdzie odbyło się specjalne wydanie "Czterech Pór Roku" w godz 9.00 - 12.00.  A oto czyje prace i gdzie będą licytowane:
Anna Dymna (kod SMS: A 06)
Kajetan Kajetanowicz (kod SMS: A 07)
Magdalena Fikus (kod SMS: A 08)
Marta Żmuda -Trzebiatowska (kod SMS: A 27)

Choinki Jedynki. Sczegóły akcji >>>

W ramach akcji "Choinki Jedynki" swoją wizję magii świąt zdecydowali się uwiecznić na płótnie Przemysław Saleta, Kajetan Kajetanowicz, prof. Michał Kleiber z żoną lekkoatletką, płotkarką Teresą Sukniewicz-Kleiber, prof. Łukasz Turski z wnukiem Przemysławem, prof. Magdalena Fikus, Maria Czubaszek, Stan Borys, Adam Maciejewski z córką Anetą, Henryk Talar z wnukiem Antosiem, Zygmunt Miłoszewski, Jacek Dehnel, Paweł Królikowski, Mateusz Banasiuk, Krzysztof Materna, Anna Cieślak, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Elżbieta Romanowska, Dawid Ogrodnik, Marcin Kwaśny, Dorota Zawadzka, Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk z zespołu De Mono. Ich prace trafią pod młotek w kolejnych dniach licytacji.

Choinki Jedynki 2013 - 12 grudnia wieki finał >>> wybierz i wylicytuj

Licytowane będą również wykonane z przeznaczeniem na aukcję prace pani prezydentowej Anny Komorowskiej, Anny Dymnej, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Ireny Szewińskiej, Tomasza Zimocha oraz Jerzego Owsiaka. W aukcjach wezmą udział nie tylko mieszkańcy miejscowości, ale i słuchacze Radiowej Jedynki.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane nie tylko Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na dalsze wyposażanie ośrodka "Dolina Słońca" (sali rehabilitacyjnej, pracowni rękodzieła artystycznego oraz zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia terapii i zajęć), ale także Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk", które skupia osoby cierpiące na niezwykle rzadką chorobę genetyczną Empidermolysis Bullosa.

/

/
Zobacz więcej na temat: Choinki Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Licytacje prac Gwiazd - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 06:00
Od 2 do 8 grudnia w siedmiu miastach Polski będzie można wylicytować prace, jakie wykonali dla nas Przyjaciele Jedynki - ludzie kultury, sztuki, nauki i sportu. Zaś 12 grudnia na antenie radiowej Jedynki wielka licytacja prac nadesłanych przez dzieci na nasz konkurs.
rozwiń zwiń