X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w Polskim Radiu - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2013 11:45
1 grudnia "Wielką Uliczną Zbiórką darów" rozpoczęła się tegoroczna akcja charytatywna "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Radiowa Jedynka jest patronem medialnym akcji.
Mieczysław Gajda i smerf  Ważniak czuwali w sztabie
Mieczysław Gajda i smerf Ważniak czuwali w sztabieFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

W tym roku w sztabie w Polskim Radiu w Warszawie zebraliśmy 270 kg żywności, środki czystości, odzież, zabawki, przytulanki. Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom stolicy!
Jeśli ktoś chciałby jeszcze przekazać dary - pudło z żółtym słoneczkiem na niebieskim tle stać będzie przez kilka dni w holu budynku Polskiego Radia przy Al. Niepodległości 77/85.
Osobiście odwiedzili nas wczoraj Irena Santor, Katarzyna Żak, Mieczysław Gajda (Wujek Kostek z Matysiaków. Dziękujemy Kolegom radiowcom, którzy specjalnie przyjechali do radia ,by wesprzeć naszą akcję charytatywną wspaniałymi darami.
Wielkie zasługi w nagłośnieniu akcji i zachęcaniu do odwiedzenia naszego sztabu mają: Bożena Falkowska i koledzy z Informacyjnej Agencji Radiowej, Krzysztof Goraj i Maciej Herrmann, koledzy z "Familijnej Jedynki" i "Leniwej niedzieli". Ofiarnie pomagali w przyjmowaniu i pakowaniu paczek uczniowie: Kinga Porycka i Kevin Mglej.
Mamy nadzieję, że nasz trud obróci się w uśmiech i radość.
Dary przekazaliśmy Towarzystwu Przyjaciół Dzieciom, Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej i rodzinom wielodzietnym.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak