Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w Polskim Radiu - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2013 11:45
1 grudnia "Wielką Uliczną Zbiórką darów" rozpoczęła się tegoroczna akcja charytatywna "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Radiowa Jedynka jest patronem medialnym akcji.
Mieczysław Gajda i smerf  Ważniak czuwali w sztabie
Mieczysław Gajda i smerf Ważniak czuwali w sztabieFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

W tym roku w sztabie w Polskim Radiu w Warszawie zebraliśmy 270 kg żywności, środki czystości, odzież, zabawki, przytulanki. Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom stolicy!
Jeśli ktoś chciałby jeszcze przekazać dary - pudło z żółtym słoneczkiem na niebieskim tle stać będzie przez kilka dni w holu budynku Polskiego Radia przy Al. Niepodległości 77/85.
Osobiście odwiedzili nas wczoraj Irena Santor, Katarzyna Żak, Mieczysław Gajda (Wujek Kostek z Matysiaków. Dziękujemy Kolegom radiowcom, którzy specjalnie przyjechali do radia ,by wesprzeć naszą akcję charytatywną wspaniałymi darami.
Wielkie zasługi w nagłośnieniu akcji i zachęcaniu do odwiedzenia naszego sztabu mają: Bożena Falkowska i koledzy z Informacyjnej Agencji Radiowej, Krzysztof Goraj i Maciej Herrmann, koledzy z "Familijnej Jedynki" i "Leniwej niedzieli". Ofiarnie pomagali w przyjmowaniu i pakowaniu paczek uczniowie: Kinga Porycka i Kevin Mglej.
Mamy nadzieję, że nasz trud obróci się w uśmiech i radość.
Dary przekazaliśmy Towarzystwu Przyjaciół Dzieciom, Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej i rodzinom wielodzietnym.