X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki 2013 w Zamościu. Rekord pobity!

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2013 12:00
W środę 4 grudnia licytowaliśmy prace Elżbiety Romanowskiej, Henryka Talara i jego wnuka Antka, Jerzego Owsiaka oraz Michała Kleibera i Teresy Sukniewicz-Kleiber. Podczas trzeciej licytacji zebraliśmy największą, jak dotąd, kwotę.
Elżbieta Romanowska (P), Jerzy Owsiak (L), Henryka Talar (2P) oraz Michał Kleiber i Teresa Sukniewicz-Kleiber przygotowali prace na licytację Choinek Jedynki
Elżbieta Romanowska (P), Jerzy Owsiak (L), Henryka Talar (2P) oraz Michał Kleiber i Teresa Sukniewicz-Kleiber przygotowali prace na licytację Choinek Jedynki Foto: Polskie Radio

Na aukcje były wystawione prace Jerzego Owsiaka, Michała Kleibera i Teresy Sukniewicz-Kleiber, Henryka Talara i Elżbiety Romanowskiej.

Choinki Jedynki. Sczegóły akcji >>>

Prace Jerzego Owsiaka oraz Michała Kleibera i Teresy Sukniewicz-Kleiber zostały sprzedane po 3 tysiące złotych. Obraz Henryka Talara został sprzedany za 1,5 tys. złotych, a Elżbiety Romanowskiej za 600 złotych. Dzień był rekordowy, bo zebraliśmy łącznie 8 100 złotych. W sumie podczas trzech aukcji zostało zebranych 21 950 złotych.

Przebiegu licytacji można było słuchać na antenie Jedynki. Roman Czejarek, Karolina Rożej i Małgorzata Raducha informowali Państwa o aktualnym stanie aukcji.

Choinki Jedynki 2013 - tak powstawały prace Przyjaciół Jedynki >>>

Jak każdego dnia słuchacze mieli możliwość zdobycia upatrzonej pracy plastycznej - wystarczyło wysłać SMS pod nr 71 151 (koszt 1,23 zł z VAT) ze specjalnym kodem przypisanym danemu obrazkowi oraz proponowaną wyceną jego wartości albo zadzwonić pod nr 22 645 22 55 . Cena wywoławcza każdej z prac wynosi 500 zł.

Licytuj i obserwuj przebieg aukcji >>>

 

Poprzednie licytacje:

2 grudnia w Gnieźnie >>>

3 grudnia w Uniejowie >>>

/
Choinki Jedynki 2013 - 12 grudnia wieki finał >>> wybierz i wylicytuj

Licytowane będą również wykonane z przeznaczeniem na aukcję prace pani prezydentowej Anny Komorowskiej, Anny Dymnej, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Ireny Szewińskiej i Tomasza Zimocha. W aukcjach wezmą udział nie tylko mieszkańcy miejscowości, ale i słuchacze Radiowej Jedynki.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane nie tylko Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na dalsze wyposażanie ośrodka "Dolina Słońca" (sali rehabilitacyjnej, pracowni rękodzieła artystycznego oraz zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia terapii i zajęć), ale także Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk", które skupia osoby cierpiące na niezwykle rzadką chorobę genetyczną Empidermolysis Bullosa.

W ramach akcji "Choinki Jedynki" swoją wizję magii świąt zdecydowali się uwiecznić na płótnie Przemysław Saleta, Kajetan Kajetanowicz, prof. Michał Kleiber z żoną lekkoatletką, płotkarką Teresą Sukniewicz-Kleiber, prof. Łukasz Turski z wnukiem Przemysławem, prof. Magdalena Fikus, Maria Czubaszek, Stan Borys, Adam Maciejewski z córką Anetą, Henryk Talar z wnukiem Antosiem, Zygmunt Miłoszewski, Jacek Dehnel, Paweł Królikowski, Mateusz Banasiuk, Krzysztof Materna, Anna Cieślak, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Elżbieta Romanowska, Dawid Ogrodnik, Marcin Kwaśny, Dorota Zawadzka, Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk z zespołu De Mono. Ich prace trafią pod młotek w kolejnych dniach licytacji.

/

/
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013 - znamy laureatów

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 12:52
W radiowej Jedynce nasi eksperci omówili nagrodzone i wyróżnione prace nadesłane przez dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Licytacje prac Gwiazd - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 06:00
Od 2 do 8 grudnia w siedmiu miastach Polski będzie można wylicytować prace, jakie wykonali dla nas Przyjaciele Jedynki - ludzie kultury, sztuki, nauki i sportu. Zaś 12 grudnia na antenie radiowej Jedynki wielka licytacja prac nadesłanych przez dzieci na nasz konkurs.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsza licytacja Choinek Jedynki 2013 w Gnieźnie! Zobacz ile zebraliśmy

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2013 09:00
W poniedziałek 2 grudnia licytowaliśmy prace Anny Dymnej, Kajetana Kajetanowicza, Magdaleny Fikus i Marty Żmudy -Trzebiatowskiej. Reszta Polski pokonała Gniezno.
rozwiń zwiń