Paweł Kowal w nowej partii Polska Razem

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 15:24
Gościem "Sygnałów dnia" w poniedziałek 9 grudnia będzie europoseł Paweł Kowal, jeden z liderów nowego ugrupowania Polska Razem.
Paweł Kowal w nowej partii Polska Razem

Nową partię powołali do życia były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, szef ugrupowania Polska Jest Najważniejsza Paweł Kowal oraz lider Republikanów Przemysław Wipler.

Podczas spotkania w sobotę 7 grudnia przedstawili zarys programowy formacji. Ma się on opierać  na gospodarce, rodzinie oraz na przywróceniu Polakom kontroli nad własnym państwem. Zapowiedzieli też wystawienie list wyborczych do Parlamentu Europejskiego.

<<<Polityka w Polskim Radiu na YouTube>>>

Europoseł Paweł Kowal zapowiedział m.in., że Polska Razem jako nowe środowisko przygotuje najlepszy program dla Europy. Co się w nim znajdzie? Czy na polskiej scenie politycznej jest miejsce dla kolejnej partii? Czy ma ona szanse w przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego? Również o te sprawy zapytamy europosła Pawła Kowala w poniedziałkowych "Sygnałach dnia".

"Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00. Zapraszamy!

Czytaj także

Wipler: razem z Gowinem i PJN zakładamy nową partię

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 13:23
Jarosław Gowin, działacze PJN oraz Republikanie podczas sobotniej konwencji w Warszawie powołają nową partię – poinformował Przemysław Wipler (Republikanie). Jak podkreślił, politykom zaangażowanym w tworzenie inicjatywy udało się dojść ostatecznie do porozumienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polska Razem" - nowa partia Gowina

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 17:30
- Polityka tworzona w oderwaniu od ludzi jest złą polityką. Jesteśmy po to, by tę politykę zmienić - podkreślił w sobotę w Warszawie Jarosław Gowin na konwencji, podczas której powołano nową partię: "Polska Razem". Jej logo to zielone jabłko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maliszewski: "Polska Razem" przypomina PO sprzed lat

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 17:38
W sobotę podczas konwencji w Warszawie powołano partię "Polska Razem". Utworzyli ją Jarosław Gowin, PJN oraz Republikanie. Politolodzy uważają, że ma ona szansę na pozyskanie części elektoratu niezagospodarowanego przez inne partie.
rozwiń zwiń