Marcin Hycnar w wyprawie na koniec świata

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2014 14:00
W "Czterech porach roku" Marcin Hycnar czytał fragmenty książki Tomasza Michniewicza, dziennikarza-podróżnika, znanego m. in. z audycji radiowej Jedynki pt. "Reszta świata". Książka nosi tytuł "Swoją drogą".
Audio
Marcin Hycnar
Marcin HycnarFoto: Grzegorz Śledź/PR

Audycja Tomasza Michniewicza "Reszta świata" na antenie Jedynki w każdy piątek o godz. 9.10.

"Zabiorę cię w dowolne miejsce na świecie. Pod jednym warunkiem - decyzję, dokąd chcesz lecieć i po co, musisz podjąć już, w tej chwili". Ta propozycja dała początek trzem niezwykłym podróżom.

/

Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli. Młoda kobieta mierząca się ze swoimi największymi obawami w świecie ortodoksyjnego islamu. Dojrzały mężczyzna, który postanawia wreszcie odwiedzić miejsca, o jakich marzył przez czterdzieści lat.
Wyprawy na drugi koniec świata zmuszą całą trójkę do konfrontacji z własnymi lękami, złudzeniami i szansami, które zmarnowali. Kim będą po zakończeniu podróży? Wrócą do starego życia czy pójdą inną drogą?

W "Lekturach radiowej Jedynki" zapraszamy do wysłuchania wszystkich fragmentów książki Tomasza Michniewicza. "Swoją drogą" czyta Marcin Hycnar.

(ag/tj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Na wysokim niebie" - podróż ku nadziei

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2013 11:00
Ania jest wolnym ptakiem. Robi co chce, wychodzi gdzie i kiedy chce, a jej rodzice nawet nie zauważają jej nieobecności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Seweryn w czasach apartheidu

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2014 12:11
Poruszająca powieść o niezwykłej przyjaźni dwóch kobiet pozornie stojących po przeciwnych stronach barykady w czasach apartheidu w RPA. Wybrane fragmenty powieści Barbary Mutch "Kolor jej serca" czytała Maria Seweryn.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Romans, o którym mówiła cała Europa

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2014 07:54
"Zabić arcyksięcia" to historia tragicznie zakończonego romansu i brutalnego zabójstwa, które przesądziło o rozpoczęciu jednego z największych konfliktów zbrojnych w dziejach świata.
rozwiń zwiń