X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Aleksander Fredro "Trzy po trzy" w interpretacji Piotra Fronczewskiego

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2018 11:14
To barwne, pełne humoru i anegdot wspomnienia autora "Zemsty" z czasów, kiedy służył w armii napoleońskiej. Fredro zapytany kiedyś, co wyniósł z kampanii napoleońskiej odpowiedział: "trochę wspomnień, dwa krzyżyki i pedogrę (daw. podagrę)".
Audio

Fragmenty książki "Trzy po trzy" znalazły się wśród 44 tekstów składających się na "Antologię Niepodległości", promowaną przez cały rok 2018 w ramach Narodowego Czytania. 

Od 24.09 do 7.10 przypominamy z Archiwum Polskiego Radia książkę Aleksandra Fredry "Trzy po trzy" w interpretacji Piotra Fronczewskiego. Zapraszamty od poniedziałku do piatku o godz. 21.45, a w soboty i niedziele o 20.45.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak