"Żałobnica"

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2020 06:30
Od 21 września do 4 października w Programie 1 Polskiego Radia można było słuchać fragmentów książki "Żałobnica" Roberta Małeckiego. Czytała je Anna Dereszowska (audiobook Wydawnictwa Poznańskiego).
Okładka książki Żałobnica Roberta Małeckiego
Okładka książki "Żałobnica" Roberta MałeckiegoFoto: mat. promocyjne

"Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy. Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo. Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu.

Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości. I zrobi to. Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret…" 

Zwiastun "Żałobnicy". Profil: Czwarta Strona

mat. promocyjne

Zobacz więcej na temat: lektury jedynki

Czytaj także

"Żałobnica" - thriller psychologiczny Roberta Małeckiego

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2020 07:57
- Miałem okazję siedzieć w strażnicy. Oczywiście nielegalnie. Gdybym tego nie zrobił, to myślę sobie, że nie zrozumiałbym tego klimatu, tego strachu, który towarzyszy dróżnikom - stwierdził w Programie 1 Polskiego Radia pisarz Robert Małecki.
rozwiń zwiń