X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niemiecki bestseller w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 20:38
"Pod niemieckimi łóżkami" to opowieść o przygodach polskiej sprzątaczki w najbogatszym państwie Europy. Książkę Justyny Polanskiej czyta Julia Kamińska.
Audio
Fragment okładki książki Pod niemieckimi łóżkami
Fragment okładki książki "Pod niemieckimi łóżkami"Foto: materiały promocyjne

Od 2 lipca Lektury Jedynki pojawiają się o nowej letniej porze, czyli o 20.50.  Zaczęliśmy mocno książką Justyny Polanskiej "Pod niemieckimi łóżkami". Z lektury wydanej pod patronatem Jedynki dowiadujemy się nie tylko, co Niemcy trzymają, świadomie lub nieświadomie pod swoimi łóżkami, ale także, jak, mimo deklarowanej poprawności politycznej, traktują swoich pracowników.

W Niemczech książka wywołała burzę i znajduje się na liście bestsellerów. Czyta Julia Kamińska, m. in. Ula w serialu "Brzydula".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak