Dereszowska i Królikowski o miłości i innych dysonansach

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2012 14:37
W Lekturach Jedynki zaprezentowano wybrane fragmenty nowej powieści Janusza L. Wiśniewskiego na miarę "Samotności w sieci". To "Miłość oraz inne dysonanse" napisana wspólnie z Rosjanką Iradą Wownenko. Czytają Anna Dereszowska i Paweł Królikowski.
Audio

Struna – ceniony krytyk muzyczny, Polak z niemieckim paszportem. Rozwiedziony, bez rodziny, bez nadziei. Kiedyś marzył o tym, ze zostanie muzykiem, kochał do szaleństwa, ale ani muzyka ani kobieta nie były mu wierne.

Anna – Rosjanka, żyje z dnia na dzień, w małżeństwie bez miłości. Chciała być aktorką, chciała mieć dzieci. Niestety, żadnego w tych marzeń nie udało jej się zrealizować.

Okładka
Okładka książki/fot. mat. promocyjne

Spotkali się przypadkowo, oboje samotni w Moskwie. Nie spodziewali się, że taka miłość w ogóle się zdarza. Niemożliwa, wbrew rozsądkowi, wbrew zasadom. Oto bohaterowie powieści "Miłość oraz inne dysonanse".

Książka Janusza Leona Wiśniewskiego i Irady Wownenko to pełna muzyki i namiętności historia, pisana z dwóch perspektyw, z dwóch krajów, z dwóch serc.  To opowieści o diametralnie różnych światach, dwóch równoległych losach, które połączył przypadek - w cieniu osobistych dramatów i niełatwych relacji polsko-rosyjskich.

Posłuchaj wybranych fragmenty powieśći "Miłość oraz inne dysonanse". Czytają Anna Dereszowska i Paweł Królikowski. Zapraszamy!